Kartal Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Karta/lİstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Kartal Sürücü Kursları

Kartal’da Size En Yakın Biziz
Yoğun iş telaşınız mı var? Okuldan çıkıp kursa gitmek için vakit sorununuz mu var? Evde bekleyen çocuğunuz, eşiniz mi var? Artık bunlar dert değil. Sizlere en yakın olabilmek için buradayız. Evinizden çıkıp hemen kursumuza gelebilmelisiniz diye düşündük. Hem size eviniz kadar yakın, hem de KartalAtalar Sürücü Kursu denilince akla ilk gelen sürücü kursu olmak için yola çıktık. Hep birlikte en iyisini başarmak için yola çıktık.

Kişiye Özel Gruplar ile Öğrenmeyen Kalmayacak

Eğitimler öncesi uzman ekibimiz tarafından belirlenecek özel gruplar oluşturularak, her kişinin kendisine özel grupta eğitimin alması sağlanmaktadır. Bu sayede çabuk kavrayanlar önden, geç kavrayanlar geriden gelmeyecek ve sınıf içi karmaşanın önüne geçilmiş olacaktır. Gruplara özel test ve eğitim programları oluşturularak hiçbir kursiyerimiz eksik bilgi ile sınavlara girmeyecektir. Yine pratik eğitimler içinde her bir kişi araç kullanım becerine göre özel gruplara ayrılacak ve herkesin eşit seviyede eğitim alması sağlanacaktır. Bu sayede eksik kalan yönlerin tamamlanması ve sınav öncesi tüm eksikliklerin giderilmesi sağlanacaktır. Atalar sürücü kursları içinde fark oluşturmak istedik ve farklıyız.

Tüm Bu Özellikler Özel Fiyatlar ile Sizler İçin Sunulmaktadır

Özel gruplar ve özel teknikler denilince akla fiyat geliyor tabi. Ama merak etmeyin tüm bu özellikler yine size özel fiyatlar ile sunulmaktadır. Size özel fiyatlar için bizi seçin.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.