Firma Konumu

KASIM PAŞA SÜRÜCÜ KURSLARI

  • Firma YetkilisiKasım Paşa Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

KASIM PAŞA SÜRÜCÜ KURSLARI

    İnsan faktörlerinin maksimum etkisi olan sürücülüğün en sağlam temeli Kasım Paşa Sürücü Kursları sayesinde atılmaktadır. Kurslarımız başarı ve memnuniyet oranı tavan yapmış ve denetimlerden hep olumlu sonuç almıştır. Yasa ve yönetmeliklere uyarak çalışmalarını sürdüren kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığı çizgisinden çıkmadan faaliyetlerini kurallara uygun olarak sürdürmektedir. Bilinçli sürücüler yetiştirirken eğitmenlerimizin ilk uyarısı risk alma eğilimine yönelmemenin hayat kurtaran önem arz ettiğini kursiyerlerine anlatmasıdır. Çünkü sürücüler de risk alma eğilimi arttıkça kaza riski de aynı oranda artmaktadır. 

     Güvenli Sürüş Kazandırma Desteği

    Kasım Paşa Sürücü Kursları her aşamasında kursiyerlere destek verirken güvenli sürüş yeteneğini de kursiyerlerine vermektedir. Çünkü güvenli sürüş trafikte önemli bir konudur hem sürücüyü hem de trafiği kullanan diğer sürücülere ve yayalara yaşamsal önem arz etmektedir. Kursumuzun verdiği eğitimler ışığında sürücülerimiz olası bir kazaya karışma gibi bir tehlikeyi önceden fark eder bu olayları yaşatmama bilincinde hareket eder. Verilen eğitimler psikolojik olarak da refleks haline gelmektedir. Dikkat yoğunluğu fazla ve trafikte hızlı düşünerek sağlam kararlar veren bilinçli şoförler yetiştirerek trafikle buluşturuyoruz.

     Gereken Evraklar ve Şartlar

     İlk olarak Kasım Paşa Sürücü Kurslarına kayıt için almak istediğiniz ehliyet sınıfına göre gereken yaşı doldurmak.  Daha sonra yine ehliyet sınıfına göre deneyim gerektirmektedir. Eğitim düzeyi şartı da ehliyet almak için gerekmektedir. Kurslarımıza kayıt için giderken 1 adet biyometrik fotoğraf, kimlik kartınız, öğrenim düzeyini gösteren belge ve sağlık raporunuz yeterli olacaktır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.