Kocaali Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Kocaali / Sakarya
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : surucukurslaril[email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Kocaali Sürücü Kursları

Kocaali Sürücü Kursları : Kocaali Sürücü Kursları; Kurslarımız maddi emeller üzerine kurulmayarak diğer sürücü kursları arasındaki farkını gözler önüne sermektedir. Kurslarımızın temel amacı kursiyerlerimizi tam anlamıyla insani değerlere sahip çıkarak ve kurallara uyacak şekilde trafiğe alıştırmak onları eğitmektir. Kursumuz fobisi olan kursiyerlerine verdiği psikolojik destekler sayesinde şoför koltuğuna oturamayacak derecede olan arkadaşlarımızın bu korkuyu yenmelerine yardımcı olarak trafiğe çıkartmaktır. Hayati önemi olan bu önemli görevi Kocaali Sürücü Kursu olarak layık-ı ile yerine getirmekteyiz.

Kocaali Sürücü Kursu

Kocaali Sürücü Kursu : Sürücü Kursları büyük kitleye hizmet vermektedir. Bu hizmeti verirken de yasalara düzenli olarak değişen ve yenilenen yönetmeliklere uygun bir şekilde yolumuza çizgimizi bozmadan devam etmekteyiz. Milli Eğitim Bakanlığı sınav sistemine uygun olarak sürdürdüğümüz hizmetlerimiz yasalara uygu hazırlanan planlarımız taktir toplamaktadır. Trafik ve Çevre Bilgisi, İlk Yardım Bilgisi, Motor ve Araç Teknikleri derslerimiz sınıf ortamında kursiyerlerimize ders vermekteyiz. Sınav odaklı çalışmalarımız sayesinde başarı oranlarımız maksimum düzeydedir.

Kocaali Sürücü Ehliyet

Kocaali Ehliyet Kayıt İşleminden Sonraki Süreç : Kayıt işleminde bulunduktan sonra ki adım belirlenen zamanlarda eğitime başlamaktır. Sınıf derslerinin ardından simülasyonun ardından direksiyon dersleri verilmeye başlanır. Müfettiş eşliğinde yapılan direksiyon sınavından sonra eğer kursiyer sınavı başarıyla geçerse dosyası taktim edilir ve ehliyetini almaya hak kazanır. Sizleri bu seviyeye hazırlamak bizim en temek hedeflerimiz arasında yer alır. Kocaali Sürücü Kursları sayesinde başarıya ulaşmak ve trafiğe kavuşmak çok kolay.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.