Kordonboyu Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Kartal / İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
  Whatsapp İletişim
  Firmayı ara
  Firmaya Mesaj Gönder

  Kordonboyu Sürücü Kursları

  Kartal Kordonboyu Sürücü Kursları
  Günlük yaşantımızın büyük bir kısmında otomobilleri sıklıkla kullanmaktayız. Sadece otomobiller değil aynı zamanda birçok iş ve meslekte de bu araçların farklı olanlarını görmek mümkün. Özellikle araçların nasıl kullanılacağını, ekili sürüş teknikleri ve alanında uzman kadrosu ile öğreten Kartal Kordonboyu sürücü kursları sürücü adaylarına en rahat, konforlu ve de güvenli araç kullanımını tüm incelikleri ile öğretmektedir. Ayrıca mesleki araçlara yönelik eğitimler de aynı kalitede sürücü adaylarına sunulmaktadır.

  Kordonboyu Sürücü Kursu

  Günümüzde özellikle otomobil sınıfı araç kullanmanın zorunluluklarından biri de bu sınıfa ait ehliyet sınavını geçmektir. B sınıfı ehliyet için hem sözlü sınavına hem de uygulama sınavına yönelik derslerin tamamı firmamızca sunulmakta olup da sınavın tüm detayları öğretilmektedir. Bu sayede sürücü adayları da ehliyet sınavını daha rahat bir şekilde geçebilmektedir.

  Kordonboyu Ehliyet

  Sürücü adayları için yılın belirli zamanlarında yapılan hem sözlü hem de yazılı olan ehliyet sınavını kazandıkları durumda ehliyet almaya hak kazanmış olmaktadır.Özellikle en yaygın olan B sınıfı ehliyetlerde otomobil kullanımına yönelik dersleri kapsayan kurslarımız mevcuttur. Bireyler bu derslerde sözlü ve de uygulamalı olarak ehliyet sınavına hazırlanmaktadır. Hem sözlü hem de pratiğe yönelik eğitimleri içeren Kordonboyusürücü kursları eğitimleri ile sürücü adayları trafikte daha rahat ama dikkatli ve donanımlı bir şekilde araç kullanımını da sağlamaktadır.

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.