Körfez Sürücü Kursu

Kocaelisürücü Kursları
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Körfez Sürücü Kursu

Körfez Sürücü Kursu; Kocaeli ilinin farklı kentleri farklı özellikleri ile öne çıkıyor. Nitekim nerede ise adı İstanbul ile özdeşleşen İzmit kentinde de öyle bir mahalle var ki tam anlamı kongre ve kültür merkezi olarak biliniyor. İşte o mahallenin adı Körfez. Denize kıyısı olan Körfez sürücü kursu noktasında mahalleye yakışır merkezlerin olduğu bir yerdir.

Körfez Sürücü Kursları

Körfez sürücü kursu mahallenin sokağında yer alır. Gereksinime bağlı başta B sınıfı olmak üzere tüm ehliyet sınıflarında dersler verilir. Dersler yazılı olanlarda akşam ve gündüz gerçekleşir. Sürüş dersleri ise teorik olan dersler bittikten sonra kişiye özel olarak gündüzleri belli saatlerde müfredatın uygun gördüğü bir biçimde sürücü kursunun güvenli sürüş kurs merkezinde gerçekleşir.  Tüm dersleri alanında uzman, deneyimli ve yetkilendirilmiş eğitimciler verir.

Körfez Ehliyet

Körfez sürücü kursu fiyatları da son derece uygundur. Ödemede gerekli kolaylıklar sağlanır. Siz de eğer daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizin ilgili sayfalarına girmeniz yeterlidir.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.