Koşuyolu Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Kadıköy/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Koşuyolu Sürücü Kursları

Sürücü ehliyetinin siz değerli sürücü adaylarımız için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Trafiğe çıkmadan önce edinmek zorunda olduğunuz bu sürücü belgesini sizlere sadece bir zorunlulukmuş gibi sunmuyoruz. Siz değerli kursiyerlerimiz için bunun bir zorunluluktan çıkıp kaliteli bir öğrenme serüvenine dönüşmesini istiyoruz.

Kaliteli Öğrenme Serüveninde Sizleri Neler Bekliyor

Deneyimli ekibimiz ve eğitmen kadromuz
Güven duyacağınız eğitmenlerimiz
Önemli olduğunuz hissiyatı
Eğitimden en verimli ve kısa sürede sonuç alma
Trafikte olması gereken özgüven duygusunu hissettirme, bu maddelerin her birini bütün sürücü adaylarımızın eğitimlerinde vermeyi ve onları memnuniyetle uğurlamayı istiyoruz.
Neden biz?

Kadıköy Koşuyolu sürücü kursları olarak kurulduğumuz ve size hizmet verebildiğimiz günden beri güveninizi bir gün bile boşa çıkarmamaya çalışıyoruz. Sizlerin kullanmak istediği araçların sürücü belgesi için sizleri kaliteli eğitimlerden geçiriyoruz. Sizin öğrenmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Kurduğumuz eğitim ve müşteri ilişkileri doğrultusunda kazandığımız çizgimizden oldukça memnunuz. Sizlerin bu memnuniyetini bozmamak adına aynı kaliteyi çoğaltarak size sunuyoruz. Trafiğe çıkmanız için bizde elimizden geleni yapıyoruz. Hissiyatlı bir sürücü kursu olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Bizler sadece sizi müşteriler olarak görmüyoruz. Sizlerin o trafiğe çıkmadan yaşaması gerek tüm deneyimi, deneyimli eğitmen kadromuzla size sunmayı hedefliyoruz. Biz Koşuyolu sürücü kursları olarak tüm bu öğrenme maceranızda tam destekle yanınızda olduğumuzu bilin istiyoruz. Trafiğe çıkın ve kendinize güvenin istiyoruz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.