Küçükbakkalköy Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Ataşehir/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
  Whatsapp İletişim
  Firmayı ara
  Firmaya Mesaj Gönder

  Küçükbakkalköy Sürücü Kursları

  Küçükbakkalköy Sürücü Kursları:KüçükBakkal Köy Sürücü Kursları insani haklara sahip çıkan ve kalitesini uzun yıllar bozmadan bu günlere getiren gurur kaynaklarımızdan birisidir. Hiçbir başarı tesadüf değildir bizim başarı sırrımız da tesadüf eseri olmamıştır. Gelişen teknolojiyi takip ederek araçlarımızda ve derslerimizde sıkça kullanmaktayız. Kendimizi yenileyen ve sürekli geliştirmekteyiz. Güler yüzümüz ve eğitmen kursiyer ilişkilerinin sağlam olması neticesi itibariyle de başarımız katlanmaktadır.

  Küçükbakkalköy Sürücü Kursu

  Küçükbakkalköy Sürücü Kursu seçimi nasıl yapılır:Başarılı bir sürücü olmanın en temel adımı iyi bir sürücü kursu bulmaktan geçmektedir. İyi bir sürücü kursu sadece araba sürmeyi öğretmez kurallara uygun ve çevresine duyarlı bireyler yetiştirerek kursiyerine hem psikolojik, hem teoride hem de pratikte yardımcı olması gerekir. Küçük BakkalKöy Sürücü Kursları size tüm olanakları sağlarken son model araçları sayesinde işinizi ve öğrenme hızınızı kolaylaştırmaktadır. Sürücü kursu tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken konulardan bir diğeri ise araç kalitelerine bakmaktır. Sürücü kursu arabaları asalar gereği hatchback olması gerekirken eğitmen koltuğu önünde de debriyaj ve fren pedalları bulunmaktadır. Acil durumlarda hocaların kullanması için tasarlanmıştır. Bu pedalların %70 şoförlerde geriye kalan % 30luk kısmı da eğitmenlere verilmiştir.

  Küçükbakkalköy Ehliyet

  Küçükbakkalköy Ehliyet İçin gereken şartlar nelerdir?:İlk olarak KüçükBakkalKöy Sürücü Kurslarına kayıt için almak istediğiniz ehliyet sınıfına göre gereken yaşı doldurmak. Daha sonra yine ehliyet sınıfına göre deneyim gerektirmektedir. Eğitim düzeyi şartı da ehliyet almak için gerekmektedir. Kurslarımıza kayıt için giderken 1 adet biyometrik fotoğraf, kimlik kartınız, öğrenim düzeyini gösteren belge ve sağlık raporunuz yeterli olacaktır.

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.