Kurtköy Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Pendik / İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Kurtköy Sürücü Kursları

Pendik Kurtköy Sürücü Kursları Fark Yaratıyor:Araç kullanmak isteyen sürücü adayları için tek seferde ehliyet alabilmek ve araç kullanabilmek başlı başına bir heyecan kaynağı olmaktadır. Ehliyet heyecanıyla girdikleri teorik ve pratik sınavlarda başarılı olmaları gerekmektedir. Arzuladıkları başarıyı elde edebilmeleri için bir sürücü kursunu tercih etmeleri gerekmektedir. Pendik Kurtköy sürücü kursları olarak bünyemizdeki size en uygun sürücü kursunu tercih edebilir, istediğiniz sürücü kursumuz hakkında detaylı bilgi edilebilirsiniz. Sağladığımız profesyonel destek ile bu kurslarımız arasında kolayca seçim yapmanız için yardımcı olmaktayız.

Kurtköy Sürücü Kursu

Başarılı eğitimiyle adından söz ettiren Kurtköy sürücü kursları eğitim ve öğretim hizmetini sunarken sizleri sıkmayacak ve zorlamayacak ders programları oluşturmaktadır. Sürücü adaylarına uygulanan eğitimin çok önemli olması nedeniyle tarafımızca çok ciddi bir eğitim sunulmaktadır. Gerek teorik gerekse pratik olarak doğru ve faydalı eğitim veren kurslarımızı gönlümüz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Kurtköy Ehliyet

Her türlü trafik ve hava şartında uyumlu sürüş sağlamanızı hedefleyen sürücü kursları olarak her türlü aracı bünyemizde bulundurmaktayız. Gerek uygulamaya dayalı gerekse teknik bilgiye dayalı derslerimiz görsel ve işitsel tabanlı teknolojik araçlarla desteklenmektedir. Derslere ek olarak uzman hocalarımız eşliğinde sürüş pratikleri yaptırılarak trafik hayatına hazırlanmaktasınız. Bütün bu hizmetleri uygun fiyata sizlere sunarak yarınlara; empati kuran, anlayışlı, saygılı ve trafiği tehdit etmeyen sürücüler yetiştirmeyi amaçlamaktayız. Bünyemizdeki her bir kursla bizzat iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.