Kuzguncuk Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Üsküdar/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Kuzguncuk Sürücü Kursları

Kuzguncuk Sürücü Kursları:Ehliyet Sahibi Olmak İçin Kuzguncuk Sürücü Kursları Doğru Adres; Ehliyet sahibi olmak artık çok kolay…Kuzguncuk sürücü kursları olarak sürücü adaylarına birinci kalite eğitim hizmeti sunmaktayız. Geniş eğitim saatlerimiz sayesinde sürücülerimizin girecekleri ilk sınav olan teorik sınava eksiksiz bir şekilde hazırlanmalarını ve bu sınavı başarılı bir şekilde neticelendirebilmelerini sağlamaktayız. Teorik derslerimiz ile birlikte başlayan ve teorik sınavdan sonra da devam eden sürüş derslerimizde adaylara trafikte uymaları gereken kuralları, karşılaşabilecekleri zor durumları, park etme, takip mesafesini koruma gibi bütün incelikleri kazandırmayı hedeflemekteyiz. Siz de ehliyet sahibi olmak ve bunun yanı sıra iyi bir şoför olabilmek için kursumuzu tercih edebilirsiniz.

Kuzguncuk Sürücü Kursu

Kuzguncuk Sürücü Kursu:Hem Otomatik Hem Manuel Ehliyet İçin Üsküdar Kuzguncuk Sürücü Kursları; Otomobil ehliyetleri otomatik ve manuel olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Otomobilin vites tipine göre gerçekleştirilen bu ayrım sonucunda manuel vites tipi ehliyete sahip olan bireyler her iki grup için de sürüş iznine sahip olmaktadır. Otomatik ehliyete sahip olan sürücüler ise yalnızca otomatik vitese sahip olan araçları kullanabilmektedir. Siz de Üsküdar kuzguncuk sürücü kursları eğitimlerimizde istediğiniz vites tipini belirterek yalnızca o vites tipine özel eğitimlerimizi talep edebilirsiniz.

Kuzguncuk Ehliyet

Kuzguncuk Ehliyet:Kolay Ödeme İmkanları İle Ehliyet Sahibi Olma Fırsatını Kaçırmayın; Sürücü kursumuz olarak müşterilerimizin fiyat ve ödeme konusunda sahip olabilecekleri endişeleri göz önünde bulundurarak ödeme konusunda birçok kolaylık sunmaktayız. Siz de bu kolaylıklardan faydalanarak bütçenizi zora sokmadan bir ehliyet kursuna kaydolmak istiyor iseniz bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.