Merdivenköy Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Kadıköy/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Merdivenköy Sürücü Kursları

Kadıköy Merdivenköy Sürücü Kursları:Birçok sürücü kursunun arasından seçim yaparken sizin için ayırıcı seçim noktasının deneyim olduğunu biliyoruz. Biz, Kadıköy Merdivenköy sürücü kursları olarak deneyimimizle fark yarattığımızı biliyoruz. Sizin aradığınız ve seçmek istediğiniz deneyimi bizde bulacağınızı düşünüyoruz.

Neden Doğru Olanın Sürücü Kursumuz Olduğunu Düşünüyoruz?

Deneyimli eğitmen kadromuza güveniyoruz.
Eğitimlerimizin kalitesini görüyoruz.
Doğru ve hızlı eğitime odaklanıyoruz.
Ücret taleplerimizle kaliteli eğitimimizi doğru oranda yükseltmiyoruz. Kalitemizi yükseltiyoruz ama ücret taleplerimizi sabit ve uygun bırakmaya çalışıyoruz.
Yılların getirdiği deneyimle sizlere güven vereceğimizi biliyoruz.
Hakkımızda duyduğunuz güzel sözlerin, doğru olduğunu öğreneceğinizi biliyoruz.
Sürücü Adaylarımıza Sunduğumuz Hizmetler

A1, A2 ve A grubu motosiklet, B1, B ve Be grubu otomobil ve kamyonet, C grubu kamyon ve çekici, D grubu minibüs ve otobüs, F grubu traktör veG grubu iş makinaları için verilen eğitimlerimiz size sunduğumuz hizmetler. Bu hizmetleri siz değerli sürücü adaylarımıza öylesine sunmuyoruz. Almak istediğiniz ehliyet grubuna göre çalışma programları hazırlıyoruz. Sizlerin zamanına göre eğitim zamanlarınızı ayarlıyoruz. Biz, sizlere sadece eğitim vermiyoruz.

Eğitimleri başarılı bir şekilde öğrenmenizi sağlıyoruz ki bu durumda istediğiniz sürücü belgesi sınavında başarılı olabilesiniz. Sizlerin geçici öğrenmelerini sağlamak istemiyoruz. Kalıcı ve bir o kadar da yararlı eğitim süreçlerinden geçmenizi istiyoruz. Sürücü adaylarının ehliyeti edinmek için geçtikleri yolda tedirginliklerini fark ediyoruz. Sunduğumuz hizmetler sadece sürücü belgesi odaklı olmamakla birlikteMerdivenköy sürücü kursları olarak sizin yola çıkma arzunuzdaki tüm tedirginlikleri başınızdan atmakla ilgileniyoruz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.