Nurtepe sürücü kursları

  • Firma YetkilisiNurtepe Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Nurtepe sürücü kursları

Bir Sürücü Kursundan Fazlasıyız:Evet, bu konuda iddialıyız. Bir sürücü kursundan fazlayız. Kağıthane ıNurtepe sürücü kurslar arasında size en yakın olan kurs biziz. Hem mesafe anlamında, hem de dostane anlamda size en yakın olmak için buradayız. Kurslar, eğitimler, sınavlar hepsi sırayla aşılabilecek birer aşamadır. Ama tüm bunlara başlamadan önce bizleri tanımak istemez misiniz? Nasıl bir ortamda eğitim alacaksınız, kimlerden eğitim alacaksınız, yetkililer nasıl insanlar. Tüm bunları öğrenmek, bizlerle tanışmak, sıcak bir çay eşliğinde sıcak sohbetimizi paylaşmak için sizleri kursumuza bekleriz.

Nurtepe Sürücü Kursu

Tüm kurslarda olduğu gibi teorik ve pratik eğitimlerinizi tabi ki alacaksınız. Ama biz size diyoruz ki, bu eğitimlerinizi hem sıcak bir aile ortamında hem de kaliteli ve tecrübeli eğitmenlerden alın. Sizlerin başarısı için konusunda uzman ve tecrübeli eğitmenleri bünyemizde topladık. Her biri birbirinden değerli eğitmenlerimiz, tüm kursiyerlerimiz ile bire bir ilgilenmekte ve anlaşılmayan bir konu kalmayana kadar sizlere destek olmaktadır. Profesyoneller tarafından hazırlanmış örnek sorular, daha önce çıkmış ve çıkması olası sorular ile sizlerin hep bir adım önce olması için çalışmaktayız.

Nurtepe Ehliyet

Son model araçlarımız ile tüm sürüş tekniklerine hakim ve eğitme konusunda ustalaşmış eğitimcilerimiz pratik eğitim için hazır bir şekilde sizleri beklemektedir. Nurtepe sürücü kursları içerisinde en iyisi biziz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.