Nurtepe sürücü kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Kâğıthane/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
  Whatsapp İletişim
  Firmayı ara
  Firmaya Mesaj Gönder

  Nurtepe sürücü kursları

  Bir Sürücü Kursundan Fazlasıyız:Evet, bu konuda iddialıyız. Bir sürücü kursundan fazlayız. Kağıthane ıNurtepe sürücü kurslar arasında size en yakın olan kurs biziz. Hem mesafe anlamında, hem de dostane anlamda size en yakın olmak için buradayız. Kurslar, eğitimler, sınavlar hepsi sırayla aşılabilecek birer aşamadır. Ama tüm bunlara başlamadan önce bizleri tanımak istemez misiniz? Nasıl bir ortamda eğitim alacaksınız, kimlerden eğitim alacaksınız, yetkililer nasıl insanlar. Tüm bunları öğrenmek, bizlerle tanışmak, sıcak bir çay eşliğinde sıcak sohbetimizi paylaşmak için sizleri kursumuza bekleriz.

  Nurtepe Sürücü Kursu

  Tüm kurslarda olduğu gibi teorik ve pratik eğitimlerinizi tabi ki alacaksınız. Ama biz size diyoruz ki, bu eğitimlerinizi hem sıcak bir aile ortamında hem de kaliteli ve tecrübeli eğitmenlerden alın. Sizlerin başarısı için konusunda uzman ve tecrübeli eğitmenleri bünyemizde topladık. Her biri birbirinden değerli eğitmenlerimiz, tüm kursiyerlerimiz ile bire bir ilgilenmekte ve anlaşılmayan bir konu kalmayana kadar sizlere destek olmaktadır. Profesyoneller tarafından hazırlanmış örnek sorular, daha önce çıkmış ve çıkması olası sorular ile sizlerin hep bir adım önce olması için çalışmaktayız.

  Nurtepe Ehliyet

  Son model araçlarımız ile tüm sürüş tekniklerine hakim ve eğitme konusunda ustalaşmış eğitimcilerimiz pratik eğitim için hazır bir şekilde sizleri beklemektedir. Nurtepe sürücü kursları içerisinde en iyisi biziz.

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.