Ortaköy Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Altunizade / ÜSKÜDAR
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Ortaköy Sürücü Kursları

Beşiktaş Ortaköy Sürücü Kursları Sürücü Eğitiminde Öncü Kurum
İstanbul Beşiktaş Ortaköy lokasyonunda bulunan Beşiktaş Ortaköy sürücü kursları, aradığınız kaliteli sürücü eğitimini veren öncü bir kurum olarak hizmet vermektedir. Her geçen gün kendini geliştiren ve zamanın koşullarına ayak uyduran en yeni eğitim sistemi ile sizlere kaliteli bir eğitim fırsatı sunuyoruz.

Ortaköy Sürücü Kursu

Bir kursun olmazsa olmazları olan nitelikli eğitim kaynakları, donanımlı sınıflar ve her açıdan bilgili öğretmenlerle verilen eğitimlerimiz ile kurs sonunda sadece bir belge almakla kalmayacak, aynı zamanda kendine güvenen ve eğitimli birer sürücü olacaksınız. Eğitim süreci boyunca sunduğumuz maddi olanaklar dışında sizleri psikolojik açıdan da destekleyerek hem sınava hem de gerçek hayattaki durumlara en iyi şekilde hazırlıyoruz. Ortaköy sürücü kursları bünyesinde edineceğiniz her bilginin, sizlere sınavda başarılı olmanın yanı sıra, pratik araç kullanımında da yardımcı olacağını garanti ediyoruz. Müfredat, kanun ve kurallardaki her değişiklik ve yeniliği takip ederek, sizlere en güncel bilgileri sunan kursumuz sayesinde, her açıdan donanımlı bir sürücü olarak eğitiminizi tamamlamış olacaksınız.

Ortaköy Ehliyet

Eğitim süreci, fiyat ve kurs tarihleri gibi kursumuzla ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz iletişim formu, elektronik posta ve telefon hizmetlerini kullanabilir ya da kursumuza misafir olarak keyifli bir sohbet havasında tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.