Firma Konumu

Osmanağa Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiOsmanağa Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Kadıköy Osmanağa Sürücü Kursları

Herkesin farklı araçlarda olsa araç kullanma hayali vardır. Bu hayale ulaşabilmek ve bir aracı kullanabilir hala gelmek için o aracın grubuna uygun sürücü belgesi yani ehliyet almak gerekir.

Hayal Edilen Sürücü Belgesine Ulaşmak İçin

Sürücü belgesine giden yollar yaptığınız seçimlere göre sizi zora sokabilir. Sürücü belgenizi alabilmek için hazır olduğunuzu belli eden teorik ve pratik sınavlardan geçmeniz gerekmektedir. Bu sınavlarda başarılı olabilmeyi sağlamak içinse bir sürücü kursuna danışmak ve kayıt yaptırıp kaliteli eğitimlerden geçmek gerekir. Biz, siz değerli sürücü adaylarımızı araç kullanma hayallerine ulaştırabilmek için kaliteli eğitimlerimizle sizi bu yolculuğun ilk adımını atmaya davet ediyoruz. Kadıköy Osmanağa sürücü kursları olarak sürücü belgenizi alabilecek öğrenme ve pratik aşamasına sizi getiriyoruz.

Teorik ve Pratik Eğitimlerimizde Sizleri Neler Bekliyor?

Size sunduğumuz Teorik eğitimlerde ilk yardım, motor ve trafik dersleri sizleri bekliyor. Bu eğitimlerin sizin trafikte sağlıklı birer sürücü olmanız için oldukça önemli olduğunu biliyoruz. Verdiğimiz ilk yardım dersleriyle, sizin acil durumlar için öğrenmeniz gereken tüm bilgilere yer veriyoruz. Motor dersimizde, aracınızı bilmenizi, tanımanızı, olası durumlarda sorunlarla başa çıkmanızı ve ya sorunun kaynağının nereden olduğunu anlayıp aracınızın dilinden konuşabilmenizi hedefliyoruz. Trafik eğitiminde ise sadece trafikte sizin sağlıklı bir yolculuk geçirmenizi değil diğer sürücü ve yayalarında sağlıkları için bilgiler veriyoruz. Biz Osmanağa sürücü kursları olarak her alanda donanımlı sürücüler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.