Osmanağa Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Kadıköy / İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Kadıköy Osmanağa Sürücü Kursları

Herkesin farklı araçlarda olsa araç kullanma hayali vardır. Bu hayale ulaşabilmek ve bir aracı kullanabilir hala gelmek için o aracın grubuna uygun sürücü belgesi yani ehliyet almak gerekir.

Hayal Edilen Sürücü Belgesine Ulaşmak İçin

Sürücü belgesine giden yollar yaptığınız seçimlere göre sizi zora sokabilir. Sürücü belgenizi alabilmek için hazır olduğunuzu belli eden teorik ve pratik sınavlardan geçmeniz gerekmektedir. Bu sınavlarda başarılı olabilmeyi sağlamak içinse bir sürücü kursuna danışmak ve kayıt yaptırıp kaliteli eğitimlerden geçmek gerekir. Biz, siz değerli sürücü adaylarımızı araç kullanma hayallerine ulaştırabilmek için kaliteli eğitimlerimizle sizi bu yolculuğun ilk adımını atmaya davet ediyoruz. Kadıköy Osmanağa sürücü kursları olarak sürücü belgenizi alabilecek öğrenme ve pratik aşamasına sizi getiriyoruz.

Teorik ve Pratik Eğitimlerimizde Sizleri Neler Bekliyor?

Size sunduğumuz Teorik eğitimlerde ilk yardım, motor ve trafik dersleri sizleri bekliyor. Bu eğitimlerin sizin trafikte sağlıklı birer sürücü olmanız için oldukça önemli olduğunu biliyoruz. Verdiğimiz ilk yardım dersleriyle, sizin acil durumlar için öğrenmeniz gereken tüm bilgilere yer veriyoruz. Motor dersimizde, aracınızı bilmenizi, tanımanızı, olası durumlarda sorunlarla başa çıkmanızı ve ya sorunun kaynağının nereden olduğunu anlayıp aracınızın dilinden konuşabilmenizi hedefliyoruz. Trafik eğitiminde ise sadece trafikte sizin sağlıklı bir yolculuk geçirmenizi değil diğer sürücü ve yayalarında sağlıkları için bilgiler veriyoruz. Biz Osmanağa sürücü kursları olarak her alanda donanımlı sürücüler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.