Söğütlü Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Söğütlü / ADAPAZARI
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
  Whatsapp İletişim
  Firmayı ara
  Firmaya Mesaj Gönder

  Söğütlü Sürücü Kursları

  Söğütlü Sürücü Kursları:Söğütlü Sürücü Kursları; Biz insanların trafik ile olan serüveni ta anne karnında başlamaktadır. Bu serüven ölene kadar devam eder kimi yolcu olarak , kimi şoför olarak devam eder. Söğütlü Sürücü Kursları olarak temel amacımız bu yolculuğu Şoför olarak sürdürmek isteyenlerin yardımına koşmaktır. Bu serüvene en doğru şekilde hazırlamaktır. Bizler size uygun evinize veya semtinize yakın kurslarımızı sizlere sunmaktayız sayısız kurslarımız sayesinde milyonlara ulaşmanın haklı gururunu yaşarken benliğimizden ödün vermeden daha fazla motive olup yola devam etmekteyiz.

  Söğütlü Sürücü Kursu

  Söğütlü Sürücü Kursu:Trafik Unsurları ve Kurslarımızın Görevi

  Trafik çok yönlü ve karmaşık bir konu olduğundan üzerimize düşen sorumluluk duygusu da artmaktadır. Trafik; ülke ticari, sosyo-ekonomik ve sanayi yapısını etkiler. Trafikten doğrudan veya dolaylı olarak etkilenmeyen yoktur. Trafikte üç teme unsur bulunmaktadır;

  İnsan
  Araç
  Çevre
  Sürücü, araç sahipleri, yayalar, yayalar ve trafik görevlileri insan unsurunu oluştururken Söğütlü Sürücü Kurslarına düşen görevler ise insanları trafiğe hazırlamaktır. Motorlu ve motorsuz araçları kursiyerlerimize tanıtarak pratik oluşturmak ve çevre unsurlarını tanıtıp sürücüleri her koşulda araç kullanmayı öğretmektir.

  Söğütlü Sürücü Ehliyet

  Söğütlü Ehliyet İçin Gerekenler:İlk olarak Söğütlü Sürücü Kurslarından seçiminizi yapmak ve almak istediğiniz ehliyet sınıfına göre gereken yaşı doldurmak. Daha sonra yine ehliyet sınıfına göre deneyim gerektirmektedir. Eğitim düzeyi şartı da ehliyet almak için gerekmektedir. Kurslarımıza kayıt için giderken 1 adet biyometrik fotoğraf, kimlik kartınız, öğrenim düzeyini gösteren belge ve sağlık raporunuz yeterli olacaktır.

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.