Üsküdar Sağyıldırım Sürücü Kursu

  • Firma YetkilisiÜsküdar Sağyıldırım Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Üsküdar Sağyıldırım Sürücü Kursları

Üsküdar Sağyıldırım Sürücü Kursu,:Başarının keyfini bizimle sürün!
Trafikte araç kullanmak kolay değildir. Biz bunun farkındayız. İyi bir sürücü, sürüş kurallarının hepsini iyi bilen ve bu kuralları tam anlamı ile uygulayabilen sürücü adaylarını yetiştiriyoruz. Yılların verdiği deneyime dayanarak, gereksiz özgüvene sahip olan değil, kurallara tam olarak uyan ve öğrendiklerini tam anlamı ile uygulayan, kişilerin eğitim gördüğü bir metodu benimsedik.

Üsküdar Sağyıldırım Sürücü Kursu

Neler yapıyoruz?:Her biri alanında uzman bay ve bayan eğitimcilerimiz ile sürücü eğitimine farklı bir boyut katıyoruz. Eğitimcilerimiz her yönü ile sürüş tekniklerini, eğitim gören öğrencilerimize öğretiyorlar. Eğitime farklı bir tarz ile yaklaşıyoruz. Uygulama ve teorik derslerimizle, kursumuzdan mezun olan kişiler, hem iyi birer sürücü, hem de kurallara uyan dikkatli sürücü oluyorlar.

Üsküdar Sağyıldırım Ehliyet

Ayrıntılı motor eğitimi:Araçların mekanik aksamlarını ve motorların çalışma prensiplerini, en ince ayrıntısına kadar öğretiyoruz. Böylelikle kursumuzdan mezun olan kişiler, edindikleri bilgiler sayesinde, küçük çaptaki tamiratları kendileri yapabiliyorlar. Acil durumlarda ise ne yapmaları gerektiğini çok iyi biliyorlar.

İlk yardım hayat kurtarıyor!
Sürücü kursumuz, hiçbir eksiklik olmadan tüm eğitimleri, katılımcılarımıza veriyor. İlk yardım eğitimlerini, diğer sürücü kursları müfredatında olmayan ayrıntılara yer vererek tamamlıyoruz. Böylelikle kursiyerlerimiz, hem kendi hayatlarını, hem de trafikte karşılaştıkları diğer insanların hayatlarını kurtarabiliyorlar.

Uygulama ile pekiştiriyoruz

Uygulama derslerine önem veriyoruz. Uygulama eğitimlerimiz, teorik dersler ile birleştirildiğinde, etkili bir öğretim metodu ortaya çıkıyor. Kursiyerlerimize verdiğimiz uygulama ve teori dersleri ile daha iyi anlama ve öğrenilenlerin pekişmesi sonucu ortaya çıkıyor.

Biliyoruz ki bilgi güç demektir.

Akan trafikte kolay sürüş
Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde, kursiyerlerimizi sürüş konusunda cesaretlendiriyoruz. Her ne kadar teorik eğitim faydalı olsa da, gerçek bir trafikteki sürüş deneyimi ile kıyaslanamaz. Akan trafikte verdiğimiz eğitim sayesinde, kursiyerlerimiz tam anlamı ile araç kullanmayı öğreniyorlar ve bilgilerini pekiştiriyorlar.

Özel direksiyon derslerimize mutlaka katılmalısınız
Neden mi? Çünkü, özel direksiyon derslerimizde, en ileri sürüş tekniklerini öğretiyoruz. Bu teknikler çoğu zaman kaza olma riskini hiç olmadığı kadar azaltıyor. Ayrıca trafikte daha dikkatli olmanızı ve hata yapma payınızı da azaltıyor. İleri sürüş teknikleri ile trafikte bir adım önde olacaksınız.

Neredeyiz?

İstanbul’da, Üsküdar belediyesinin hemen yanındayız. Bizleri Google haritalar uygulamasından rahatlıkla bulabilirsiniz. www.istanbulsurucukursları.net adresiniz ziyaret ederek de ulaşım bilgilerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Düz ve otomatik vites araç eğitimi veriyoruz
Kursumuz bünyesinde bulunan araç çeşitleri ile pratik yapabilirsiniz. düz vites ya da otomatik vites seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İsterseniz, her iki vites türünde de eğitim alabilirsiniz. Seçim size ait.

Daha hızlı uyum süreci

Şehir içi trafikte verdiğimiz eğitim sayesinde, trafiğe daha hızlı uyum sağlıyorsunuz. Uzman eğitimcilerimiz, bu sırada hep yanınızda oluyor ve ne yapmanız gerektiğini iyi bir şekilde anlıyorsunuz. Eğitimin pekişebilmesi için teoride öğrendiklerinizi, şehir içi trafikte uygulama şansına sahip oluyorsunuz. Bu şekilde verilen eğitim sayesinde, daha hızlı uyum sağlama süreci tamamlanıyor.

Bilgilerinizi sürekli test ediyoruz

Hangi konuda olursa olsun, kalıcı öğrenmenin en iyi yolu, sürekli olarak tekrar etmektir. Bu bilinçle, sürekli olarak sizleri teste tabi tutuyoruz. Düzenli olarak yaptığımız e-sınavlar ile hem sınav heyecanını yenmenize yardımcı oluyoruz, hem de bilgilerinizi kalıcı hale getiriyoruz.

E-sınavlarımız ücretsiz olarak siz kursiyerlerimize
sağlanmaktadır.

Sıkça sorulan sorular

İnternet sitemizde bulunan, sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret etmeniz, faydalı olacaktır. Kursumuza yeni başlayan ya da halen kursumuzda öğrenim gören kursiyerlerimizin soruları, sizler için de açıklayıcı olacaktır. Sıkça sorulan sorular bölümüzde aklınıza gelmeyen soruları bulacak ve cevapları ile bilgilerinizi tazeleyebileceksiniz. Ehliyet alma süreci hakkında bilgi veriyoruz. Sitemizdeki ehliyet alma süreci sayfasında, baştan sona kadar ehliyet alma aşamalarını her yönü ile anlattık. Böylelikle ne yapmanız gerektiğini çok iyi bir şekilde anlayabileceksiniz. Kafanızda soru işareti kalmayacak ve daha kolay adapte olabileceksiniz.

Fiyatlar hakkında…

Ehliyet fiyatları ne kadara mal oluyor? Ehliyet nasıl alınıyor? gibi soruların cevaplarını, ehliyet ücretleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Bakanlık Sürücü Sınavları
Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlediği ehliyet sınavlarını, kursumuzda tekrar ediyoruz. Böylelikle sınav heyecanınızı yenebiliyorsunuz. Ayrıca sınavda çıkan soruları cevaplayarak, bilgilerinizi pekiştirebiliyorsunuz. Sürekli tekrar ederek ve M.E.B. Ehliyet Sınav sayfamızı ziyaret ederek, başarıyı garantileyebilirsiniz. Online sınavlarımıza katılarak, bakanlığın geçmiş yıllarda hazırlamış olduğu soruları bulabilirsiniz. M.E.B. Ehliyet Sınav sayfamızda, sınav için gereken evrakları ve başvuru aşamalarını görebilirsiniz.

Faydalı bir sayfa…

Bilgi bankası sayfamızda, sizler için faydalı olan bilgilere ulaşabilirsiniz. Sıkça sorulan sorular, güncel haberler, güncel bilgiler ve duyurulara, bu sayfadan ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm bilgiler bu sayfamızda.

Kurumsal ve hakkımızda

Geçmişimiz ile gurur duyuyoruz. Bizler hakkındaki bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu sayfada, kuruluş aşamamız, vizyonumuz ve misyonumuz gibi bilgiler yer alıyor. Ayrıca çalışma sistemimiz hakkında bu sayfadan bilgi alabilirsiniz.

Sürücü haber

Güncel haberlere ulaşabileceğiniz, Haberler sayfamızda, güncel olan bilgilere ulaşabilirsiniz. Günceli takip etmek ve daha fazla bilgi sahibi olabilmek için sizleri sayfamıza bekliyoruz.

Sıkça sorulan sorular

İnternet sitemizin en faydalı sayfalarından bir tanesidir. Direksiyon eğitimlerinin kaç saat olduğu, yazılı sınavdan başarısız olunduğunda, direksiyon sınavına girilebilir mi, gibi birçok sorunun cevabını bu sayfada bulabilirsiniz. En çok merak ettiğiniz ancak, cevaplarını bulamadığınız soruları bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Başarılı olabilir miyim?

Bu soruyu kursumuza ilk olarak katılan kursiyerlerimizden sıklıkla duyabiliyoruz. Ancak ilerleyen zamanlarda, kursiyerlerimiz ilk başlarda olan endişelerinin yersiz olduğunu görüyorlar. Eğitim sistemimizdeki mükemmellik sayesinde, kısa sürede sürece adapte olabiliyorlar. Teorik ve uygulamaya yönelik olarak hazırladığımız derslerimizi düzenli olarak takip ettiğiniz ve sınavlara düzenli olarak katıldığınız takdirde, emin olun başarmamanız için bir neden yok. Oluşturduğumuz sistemi, sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda dizayn ettik. Böylelikle sürece daha kısa sürede adapte oldunuz ve başarıyı yakaladınız. Bugün kursumuzdan mezun olan yüzlerce kursiyerimiz, iyi birer sürücü olarak trafikteki yerlerini aldı. Bizlerden mezun olan kursiyerlerimizin genel özelliği, trafikte dikkatli olmaları, ileri seviyede sürüş tekniklerine hakim olmaları ve ilk yardım bilgilerinin ileri düzeyde olmasıdır. Başarıyı şansa bırakmadan oluşturduğumuz sistem sayesinde, başarılı sürücü adaylarını yetiştirmeye devam ediyoruz.

Öğreneceğimiz ve öğreteceğimiz çok şey var!

Sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. Modern ve yenilikçi bir anlayışla eğitim sistemine farklı bir boyut kazandırdık. Biz başarının sürekli olarak kendini yenilemekten geçtiğine inanıyoruz. Eğitim sistemlerimizi sürekli olarak geliştiriyor ve her gün yeni bir şeyler öğreniyoruz. Kursumuzda eğitim gören öğrencilerimize de bu anlayışı aşılıyoruz. Üsküdar Sağyıldırım Sürücü Kursu, hedefleri ve ilkeleri doğrultusunda, emin adımlar ile ilerlemeye devam ediyor. Modern araç ve gereçlerimiz, son model araçlarımız ve ileri düzeyde uyguladığımız eğitim tekniklerimiz ile birlikte, yıllardır siz kursiyerlerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Misyonumuzun ve vizyonumuzun gerektirdiği anlayışla, trafikteki en iyi eğitimi verdiğimize inanıyoruz. Kursumuzdan mezun olan öğrencilerimiz de bu konuda bizleri haklı çıkartıyor ve haklı çıkartmaya da devam ediyor.

Üsküdar Sağyıldırım Kursunda kendinizi özel hissedeceksiniz ve iyi birer sürücü olacaksınız.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.