Yarımca Sürücü Kursu

  • Firma YetkilisiYarımca Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Yarımca Sürücü Kursu

Yarımca Sürücü Kursu; Kocaeli denilince kelimeler kifayetsiz kalıyor. Her bir bölgesinin günlerce gezilebileceği bu olağanüstü metropolde çok sayıda mahalle bulunuyor. İşte onlardan bir tanesi de Yarımca. Bilmeyenler açısından  Yarımca nerede sorusunun yanıtını vermek gerekir İş yoğunluğunun sanayinin ağırlıklı olduğu bölgede Yarımca sürücü kursu da bölgenin demografik yapısına istinaden çok ciddi bir talep görüyor.

Yarımca Sürücü Kursları

Yarımca sürücü kursu mahallenin en güzel yerinde bulunuyor. Mahalle sakinlerinin gereksinimlerine yanıt vermeye çalışıyor. Kurs merkezinde isteme bağlı olarak başta B sınıfı olmak üzere tüm ehliyet türlerinde farklı insanlar için sürücü kursları açılıyor. Sürücü kursunda eğitimler müfredata uygun olarak dersleri alanında uzman ve sertifikalı eğitimciler tarafından veriliyor. Eğitimler hafta içi gündüz ve hafta içi gece ve de hafta sonları yapılıyor.

Yarımca Ehliyet

Yarımca sürücü kursu konusunda son derece dataylı bir bilgi gereksiniminiz var ise tam açık adresini, telefon bilgilerini, ulaşımını, yetkili kişisini öğrenmek isterseniz tek yapmanız gereken şey sitemizin ilgili sayfalarına girmeniz olacaktır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.