Yeniçamlıca Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiYeniçamlıca Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Yeniçamlıca Sürücü Kursları

Yeniçamlıca Sürücü Kursları; Kurallara dikkat eden ve başarılı sürücüler yetiştirmiş ve daha fazla yetiştirmek için çabalayan kurslarımız yenileyen ve kendisini, araçlarını, eğitmenlerini güncellemektedir. Başarılarımız tesadüf eseri olmayıp büyük bir azmin sonucudur. Yeni Çamlıca Sürücü Kursları olarak en büyük hedefimiz ehliyet gibi önemli hizmeti kursiyerlerimize büyük bir titizlikle ve hep aynı özveriyle yapmaktadır. Kursiyerlerimize verdiğimiz hizmet Dünya kalite standartlarının üstünde olup, yeniliklere her zaman açığızdır.

Yeniçamlıca Sürücü Kursu

Kurslarımız diğer tüm kurslardan farklı olup her zaman kursiyerlerini memnun eden ve her hangi bir mağduriyet yaşamaması için imkanlarını seferber etmektedir.Yeni Çamlıca Sürücü kursları sayesinde farkı her detayına varana kadar göreceksiniz. Kurslarımızın en büyük amaçlarından bir diğeri çalışan, kursiyer, araçlar konusunda ki tüm farkı gözler önüne sermektedir. Tek denemede ehliyet sahibi olmanın en kestirme yolu başarılı eğitmen hocalarımız sayesinde olmaktadır .

Yeniçamlıca Ehliyet

Yeni Çamlıca Sürücü Kursları insani değerlere sahip çıkarak, trafik kurallarını bilen, saygılı ve bilinçli sürücüler yetiştirmektedir. Peki sürücü olabilmek için gereken şartlar nelerdir? İlk olarak almak istediğiniz ehliyet sınıfına göre gereken yaşı doldurmak. Daha sonra yine ehliyet sınıfına göre deneyim gerektirmektedir. Eğitim düzeyi şartı da ehliyet almak için gerekmektedir. Kurslarımıza kayıt için giderken 1 adet biyometrik fotoğraf, kimlik kartınız, öğrenim düzeyini gösteren belge ve sağlık raporunuz yeterli olacaktır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.