Yenidoğan sürücü kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Sancaktepe/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Yenidoğan Sürücü Kursları

Sürücü Kurslarında Aradığınız Kalite:Sancaktepe Yenidoğan sürücü kursları olarak en başta B tipi olmak üzere diğer tüm tip araç kullanım dersleri de verilmektedir. Sadece binek otomobili direksiyon dersleri ve eğitimi değil, kurslarımızda aynı zamanda A ve A2 tipi motosiklet, B tipi otomobil, C, D ve E tipi araçlara yönelik eğitimlerde verilmektedir. Alanında uzman ve kaliteli hocalarımızla size en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Kursiyerlerimizin ehliyet sınavından başarıyla geçmesi ve iyi bir direksiyon eğitimi alarak ek bir desteğe gerek duymadan trafiğe çıkmaları hedeflenmektedir.

Yenidoğan Sürücü Kursu

Kaliteli eğitim vermeyi kendine görev edinmiş, Yenidoğan sürücü kursları olarak bir sürücü kursunda aradığınız tüm özellikleri bulundurduğumuzdan emin olabilirsiniz. Alanında uzman ve kaliteli hocalarımız ile verilen eğitimlerde son modeller araçlar kullanılmaktadır. Geniş ve ferah sınıflarımızda teorik derslerimiz görsel unsurlarla sunularak iyice anlaşılması sağlanmaktadır. Uygulamalı sürüş dersleri ile trafiğe ilk kez çıkacaklar için yeterli deneyim sağlanır. Ehliyet alacaklar için yeterli bilgi ve deneyim kazanmaları ardından ehliyet sınavlarından başarılı bir şekilde geçerek trafiğe çıkabilirler.

Yenidoğan Sürücü Ehliyet

Sürücü kurslarımızdaki verdiğimiz eğitim kalitesi ile trafikte diğer araç ve yayalara saygılı sürücü yetiştirmeyi birincil hedef sayıyoruz. İkincil hedef olarak ise kaliteli ve bilinçli sürücüler yetiştirmeyi kendimize görev biliyoruz. Trafikteki yeni nesil sürücüleri, bizim yetiştirdiğimiz bilincinde olarak ve bunun vermiş olduğunu sorumluluk ile her zaman en kaliteli hizmeti sizlere sunmak için buradayız.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.