Yenisahra Sürücü Kursları

01.07.2021
740
  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Ataşehir / İSTANBUL
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Yenisahra Sürücü Kursları

Ataşehir Yenisahra Sürücü Kursları ; Kurallara dikkat eden ve başarılı sürücüler yetiştirmiş ve daha fazla yetiştirmek için çabalayan kurslarımız yenileyen ve kendisini, araçlarını, eğitmenlerini güncellemektedir. Başarılarımız tesadüf eseri olmayıp büyük bir azmin sonucudur. Yenisahra Sürücü Kursları olarak en büyük hedefimiz ehliyet gibi önemli hizmeti kursiyerlerimize büyük bir titizlikle ve hep aynı özveriyle yapmaktadır. Kursiyerlerimize verdiğimiz hizmet Dünya kalite standartlarının üstünde olup, yeniliklere her zaman açığızdır.

Yenisahra Sürücü Kursu

Kurslarımız diğer tüm kurslardan farklı olup her zaman kursiyerlerini memnun eden ve her hangi bir mağduriyet yaşamaması için imkanlarını seferber etmektedir. Yenisahra Sürücü kursları sayesinde farkı her detayına varana kadar göreceksiniz. Kurslarımızın en büyük amaçlarından bir diğeri çalışan, kursiyer, araçlar konusunda ki tüm farkı gözler önüne sermektedir. Tek denemede ehliyet sahibi olmanın en kestirme yolu başarılı eğitmen hocalarımız sayesinde olmaktadır .

Yenisahra Ehliyet

Yenisahra Sürücü Kursları insani değerlere sahip çıkarak, trafik kurallarını bilen, saygılı ve bilinçli sürücüler yetiştirmektedir. Peki sürücü olabilmek için gereken şartlar nelerdir? İlk olarak almak istediğiniz ehliyet sınıfına göre gereken yaşı doldurmak. Daha sonra yine ehliyet sınıfına göre deneyim gerektirmektedir. Eğitim düzeyi şartı da ehliyet almak için gerekmektedir. Kurslarımıza kayıt için giderken 1 adet biyometrik fotoğraf, kimlik kartınız, öğrenim düzeyini gösteren belge ve sağlık raporunuz yeterli olacaktır.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.