Yıldız Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiYıldız Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Yıldız Sürücü Kursları

Beşiktaş Yıldız Sürüsü Kursları İle Çok Yönlü Eğitim ; Amacınız yalnızca ehliyet almak için gerekli olan eğitimi almak değil, her açıdan bilgili bir sürücü olmaksa eğer doğru adrestesiniz! Beşiktaş Yıldız sürücü kursları teorik ve uygulamalı derslerden oluşan kurs programı ile sizi hem bir ehliyet sahibi yapıyor, hem de profesyonel bir sürücü olmanızı sağlıyor. Üstelik tüm bunlara uygun fiyat imkânı ve ödeme seçenekleriyle sahip olabileceksiniz.

Yıldız Sürücü Kursu

Sınav Kazandıran Tecrübeli Kadro

Siz sürücü adaylarımızın, profesyonel eğitim kadromuz sayesinde ehliyet sınavında başarılı olma şansı çok çok yüksek! Sizlere, alanına hakim öğretmenlerimiz ile kalıcı bir öğrenme fırsatı sunuyoruz. Böylece genellikle sınav sonrası unutulan bilgileri hayat boyu hatırlama ve uygulama şansına sahip oluyorsunuz. Sitemizden üzerinden iletişime geçerek, telefonla arayarak ya da kurs merkezimize gelerek size en uygun tarih, gün ve saat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cazip Fiyatlar ve Makul Ödeme Seçenekleri

Bahsetmiş olduğumuz tüm bu kaliteli eğitimi, Yıldız sürücü kursları ile piyasadaki birçok kurstan daha uygun bir fiyata sizlerle paylaşıyoruz. Size en uygun ödeme seçenekleri ile cebinizi zorlamadan ehliyet sahibi olmanızı sağlıyoruz. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak isterseniz, ayrıntılı bilgi ve kayıt işlemleri için kurs merkezimize bekliyoruz. Vakit kaybetmeden bize katılın ve keyifli bir eğitim sonunda hem ehliyet sahibi olun, hem de gerçek bir sürücü olarak trafikteki yerinizi alın.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.