Yıldız Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Beşiktaş / İSTANBUL
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
  Whatsapp İletişim
  Firmayı ara
  Firmaya Mesaj Gönder

  Yıldız Sürücü Kursları

  Beşiktaş Yıldız Sürüsü Kursları İle Çok Yönlü Eğitim ; Amacınız yalnızca ehliyet almak için gerekli olan eğitimi almak değil, her açıdan bilgili bir sürücü olmaksa eğer doğru adrestesiniz! Beşiktaş Yıldız sürücü kursları teorik ve uygulamalı derslerden oluşan kurs programı ile sizi hem bir ehliyet sahibi yapıyor, hem de profesyonel bir sürücü olmanızı sağlıyor. Üstelik tüm bunlara uygun fiyat imkânı ve ödeme seçenekleriyle sahip olabileceksiniz.

  Yıldız Sürücü Kursu

  Sınav Kazandıran Tecrübeli Kadro

  Siz sürücü adaylarımızın, profesyonel eğitim kadromuz sayesinde ehliyet sınavında başarılı olma şansı çok çok yüksek! Sizlere, alanına hakim öğretmenlerimiz ile kalıcı bir öğrenme fırsatı sunuyoruz. Böylece genellikle sınav sonrası unutulan bilgileri hayat boyu hatırlama ve uygulama şansına sahip oluyorsunuz. Sitemizden üzerinden iletişime geçerek, telefonla arayarak ya da kurs merkezimize gelerek size en uygun tarih, gün ve saat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Cazip Fiyatlar ve Makul Ödeme Seçenekleri

  Bahsetmiş olduğumuz tüm bu kaliteli eğitimi, Yıldız sürücü kursları ile piyasadaki birçok kurstan daha uygun bir fiyata sizlerle paylaşıyoruz. Size en uygun ödeme seçenekleri ile cebinizi zorlamadan ehliyet sahibi olmanızı sağlıyoruz. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak isterseniz, ayrıntılı bilgi ve kayıt işlemleri için kurs merkezimize bekliyoruz. Vakit kaybetmeden bize katılın ve keyifli bir eğitim sonunda hem ehliyet sahibi olun, hem de gerçek bir sürücü olarak trafikteki yerinizi alın.

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.