Acıbadem sürücü kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Altunizade / ÜSKÜDAR
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Acıbadem sürücü kursları

Acıbadem sürücü kursları
Acıbadem Sürücü Kurslarında Denetim; Ülkemizde sürücü kursları Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Açılma izinleri ve denetimleri bakanlığın koyduğu kurallar çerçevesinde olmaktadır. Bu nedenle sürücü kurslarının da uymak zorunda oldukları kurallar vardır. Kursiyerlerin derse devam zorunluluğu, kursiyer dosyalarının eksiksiz ve düzenli tutulması, fiyatlandırma politikaları bu kurallardan bazılarıdır. Üsküdar Acıbadem sürücü kursları da bu kurallara özenle uymaktadır.

Bazı kursiyerler kurslara gelmeden, sadece sınavlara girerek ehliyet almak istemektedirler. Eskiden bu tür yanlışlıklara prim verilmiş olsada günümüzde mümkün değildir. Çünkü her kursiyerin girmesi gereken ders sayısını tamamlaması gerekmektedir. Zaten ehliyet sınavında başarılı olmak ve ehliyeti almak için o derslerde gösterilen eğitimleri almak ve kavramak çok önemlidir.

Acıbadem sürücü kursu ile Sınavlarda Başarılı Olmanın Sırrı
Belirli dönemlerde düzenlenen kursların arkasından teorik ve pratik olmak üzere iki sınav yapılmaktadır. Kursiyerlerin ehliyet almaya hak kazanabilmesi için bu sınavlarda başarılı olması gerekmektedir. Başarının yolu da tabi ki güzel bir eğitimden geçmektedir. Acıbadem sürücü kursları arasında yüksek başarıyı yakalamak için sizleri en iyi eğitmenler ile buluşturuyoruz. Hem teori hem pratik dersler için işinde son derece bilgili ve başarılı eğitmenlerimiz ile kayıt öncesi bire bir konuşarak kararınızı verebilirsiniz.

Acıbadem Ehliyet Pratik Eğitimde Araçların Yeri
Pratik eğitimde kullanılacak araçlar sorunsuz bir eğitim için çok önemlidir. Son model araçlarımız ile sizlere en güzel eğitimi vermek için hazırız.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.