Armağanevler Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Ümraniye/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Armağanevler Sürücü Kursları

Ümraniye Armağanevler Sürücü Kursları
Ehliyet kursu seçiminde lokalizasyon çok önemlidir. Yoğun şehir yaşamında mahallemizden bile uzaklaşmamıza gerek kalmadan sürücü eğitimi almayı tercih ederiz. Armağanevler Mahallesi’nde bir sürücü kursu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ümraniye Armağanevler sürücü kursları ile güvenilir ve uygun fiyatlı bir eğitime başlayabilirsiniz. Sürücü olma hayallerinizi gerçekleştirmek için şimdi harekete geçme zamanı!

Trafiğe Çıkmaya Hazır Olacaksınız

Sürücü kursumuz yüksek başarı oranları, yetkinliğini kanıtlamış eğitmenleri ve deneyimi ile hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi bekliyor. Teorik eğitiminizi akılda kalacak bir şekilde planlıyoruz. Çağdaş eğitim metotları ile zorlanmadan derslerimizi tamamlayacaksınız. Pratik eğitimde ise kursiyerlerimize kendilerine güvenli bir şekilde trafiğe çıkmalarını sağlayacak deneyimi kazandırıyoruz. Eğitimlerimiz sonunda sınav kaygısını yenmiş olacak, kendinizi trafiğe hazır hissedeceksiniz.

Özel Eğitim, Uygun Fiyat

Sürücü kursuna gitmeyi düşünüyor ama maddi olarak kendinizi bir türlü hazır hissetmiyorsanız bunun en önemli nedeni kursiyerlerden talep yüksek kurs ücretleridir. Oysa pratikte görmekteyiz ki yüksek fiyatlar kalite anlamına gelmiyor. İsim yapmış kurslar yüksek ücretler talep etse de aslında çok daha uygun fiyatlarla aynı kalitede hatta daha iyi bir eğitim eğitimi almak mümkündür. Bu amaçla sizin için hoşunuza gidecek bir fiyat listesi hazırladık. Deneyimli eğitimlerimiz ve müşteriyi düşünen fiyatlarımızla Armağanevler sürücü kursları olarak hizmetinizdeyiz. Bunun için kadromuz ve herkese uygun gün ve saatlerden oluşan programımız hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.