Atakent’teki Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiAtakent'teki Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Atakent’teki Sürücü Kursları

Ümraniye Atakent Sürücü Kursları
İstanbul gibi büyük metropollerde trafiğe çıkmak gerçekten cesaret istiyor. Bunun için de çok iyi bir eğitimden sonra sürücü belgenizi almanız büyük önem taşıyor. Öyle bir kursu tamamlamalısınız ki ehliyetinizi alıp direksiyonun başına geçtiğinizde kendinize güveniniz tam olmalı. Ümraniye Atakent sürücü kursları size bu güveni vermek için hizmetinizde. Bunun yolu da iyi bir teorik bilgi ve direksiyon başında kazanılmış iyi bir deneyimden geçiyor.

Atakent’teki Sürücü Kursu

Artık trafiğe çıkmak ve bunun için de bir ehliyet almanın zamanı geldiğine inanıyorsunuz. Herkes gibi siz de ilk iş olarak güvenebileceğiniz bir sürücü kursu arayışına girdiniz. Atakent sürücü kursları arayışınızda karşınıza pek çok eğitim kurumu çıkacaktır. Bizi onlardan ayıran niteliğin ne olduğunu söyleyelim: İyi bir kadro ve cebinizi yakmayacak fiyat politikamız!

Bir sürücü kursundan bekleyeceğiniz en önemli şeyler, sizi hem teorik hem de pratik olarak trafiğe hazırlayacak deneyimli ve güvenilir bir kadrodur. Bu yüzden en iyi kadroyu kurduk. Teorik bilgileri edinirken kullandığımız çağdaş eğitim metotları ve direksiyon başında kazanacağız deneyimle sizi trafiğe hazırlıyoruz.

Herkese Uygun Gün ve Saatler

Çalışan, ev kadını, öğrenci olmanız fark etmez, biz sizin için en uygun gün ve saatleri belirledik ve eğitim programımızı çeşitlendirdik. Tek yapmanız gereken sizin için uygun gün ve saatleri belirlemek ve buna uygun programımıza kaydolmak.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.