Atakent’teki Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Küçükçekmece/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Atakent’teki Sürücü Kursları

Ümraniye Atakent Sürücü Kursları
İstanbul gibi büyük metropollerde trafiğe çıkmak gerçekten cesaret istiyor. Bunun için de çok iyi bir eğitimden sonra sürücü belgenizi almanız büyük önem taşıyor. Öyle bir kursu tamamlamalısınız ki ehliyetinizi alıp direksiyonun başına geçtiğinizde kendinize güveniniz tam olmalı. Ümraniye Atakent sürücü kursları size bu güveni vermek için hizmetinizde. Bunun yolu da iyi bir teorik bilgi ve direksiyon başında kazanılmış iyi bir deneyimden geçiyor.

Atakent’teki Sürücü Kursu

Artık trafiğe çıkmak ve bunun için de bir ehliyet almanın zamanı geldiğine inanıyorsunuz. Herkes gibi siz de ilk iş olarak güvenebileceğiniz bir sürücü kursu arayışına girdiniz. Atakent sürücü kursları arayışınızda karşınıza pek çok eğitim kurumu çıkacaktır. Bizi onlardan ayıran niteliğin ne olduğunu söyleyelim: İyi bir kadro ve cebinizi yakmayacak fiyat politikamız!

Bir sürücü kursundan bekleyeceğiniz en önemli şeyler, sizi hem teorik hem de pratik olarak trafiğe hazırlayacak deneyimli ve güvenilir bir kadrodur. Bu yüzden en iyi kadroyu kurduk. Teorik bilgileri edinirken kullandığımız çağdaş eğitim metotları ve direksiyon başında kazanacağız deneyimle sizi trafiğe hazırlıyoruz.

Herkese Uygun Gün ve Saatler

Çalışan, ev kadını, öğrenci olmanız fark etmez, biz sizin için en uygun gün ve saatleri belirledik ve eğitim programımızı çeşitlendirdik. Tek yapmanız gereken sizin için uygun gün ve saatleri belirlemek ve buna uygun programımıza kaydolmak.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.