Ataşehir Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiAtaşehir Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Ataşehir Sürücü Kursları

Ataşehir Sürücü Kursları
Ataşehir Sürücü Kursları; 18 yaşını dolduran her genç ehliyet almak için başvuruda bulunmak ister. Gerekli şartlarını yerine getirmek de ehliyet almak için yeterli etken değildir. Sonuca ulaşmak için geçirilmesi gereken bir süreç mevcuttur. Alınması gereken eğitimler ve iki sınavı başarılı geçmenin sonucunda ehliyet almaya hak kazanırsınız. Sınavların ilki yazılı sınavdır ve MEB tarafından yapılır minimum 70 puan alan geçer. Bir sonraki sınav direksiyon sınavıdır. 2 müfettiş ve eğitmen hocanın katılımı ile direksiyon sınavı gerçekleşir. Ataşehir Sürücü Kursları sayesinde ehliyet almak çok kolay.

Ataşehir Sürücü Kursu
En iyi en doğru kursu bulmak zor hale gelmiş iken gelişen çağa ayak uydurduk ve artık tek tıkla sizin için en doğru, en yakın, en hesaplı sürücü kurslarını ayaklarınıza seriyoruz. Ataşehir Sürücü Kursları olarak karar vermenize yardımcı olmak için seferber olduk. Kurslarımız gerek eğitim kalitesi olsun, gerek eğitmen başarısı olsun standart üstü performans sergilemektedir. Sizlere seçim imkanı sunarken aynı zaman da bizi tercih etmek için sebepleriniz de artacak.

Ataşehir Ehliyet Kayıt
Ataşehir Sürücü Kurslarına kayıt işleminde bulunduktan sonra ki adım belirlenen zamanlarda eğitime başlamaktır. Sınıf derslerinin ardından simülasyonun ardından direksiyon dersleri verilmeye başlanır. Müfettiş eşliğinde yapılan direksiyon sınavından sonra eğer kursiyer sınavı başarıyla geçerse dosyası taktim edilir ve ehliyetini almaya hak kazanır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorumlar (2)

  1. Yenisahra Sürücü Kursları – Sürücü Kurslar diyorki:

    […] güncellemektedir. Başarılarımız tesadüf eseri olmayıp büyük bir azmin sonucudur. Yenisahra Sürücü Kursları olarak en büyük hedefimiz ehliyet gibi önemli hizmeti kursiyerlerimize büyük bir titizlikle ve […]

  2. Kozyatağı Sürücü Kursu – Surucu Kurslari – Surucu Kurslari diyorki:

    […] Alma Sürecinde İzlenmesi Gereken Yol ;İstanbul’daki sürücü kursları arasında öne çıkan Kozyatağı sürücü kursu kurumumuzda ehliyet alma sürecinde sizlere yol gösteriyoruz. Ehliyet almak isteyen bir kişi […]

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.