Bostancı Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiBostancı Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Bostancı Sürücü Kursları

Araçlar, hayatımızı kolaylaştıran, gün içerinde zaman, nakit, güç kazanmamızı sağlayan unsurlardır. Karayollarında araç kullanabilmenin çeşitli zorunlulukları vardır ki bunların ilki, ehliyet sahibi olmaktan geçer. Ehliyet, yasal bir zorunluluk olması yanında kişinin araç kullanabildiğinin belgesidir. Günümüzde ehliyet, sürücü kursları aracılığıyla verilmekte, belgelerin onayı Milli Eğitim Bakanlığı ve Emniyet Müdürlüğünden yapılsa da sürücü kursları sürecin başından sonuna takipçisi olmaktadır. Elbette bütün sürücü kursları aynı kalitede ve yetkinlikte değildir. Kurumumuz deneyimi ve profesyonel kadrosuyla Bostancı Sürücü Kursları arasında önce çıkmakta, kursiyerlerinin trafik kurallarını ve sürüş tekniklerini en iyi biçimde öğrenerek ehliyetlerine kavuşmalarına aracı olmaktadır.

Bostancı Sürücü Kursları İçinde En Yüksek Başarı Oranı
Ehliyet alma süreci iki aşamada gerçekleşir. Bunların ilki yazılı sınavdır. Yazılı sınav Milli Eğitim Müdürlüğünce yapılır ve sınavda kursiyerlerin trafik kuralları, trafik işaretleri, ilk yardım uygulamaları, motor bilgileri gibi teorik bilgileri test edilir. Sürücü kursumuzda adaylara öğretmenlerimiz tarafından düzenli dersler verilir. Her sınav döneminden önce ders takvimi çıkarılır, sınıflar belirlenir ve günlük seanslar şeklinde dersler verilir. Kursiyerlerimiz kendilerine en uygun ders seansına katılabilirler ve sınavlara kadar gerekli bilgilerle donatılarak hazır hale getirilirler. Kursumuz tarafından hazırlanan kitapçık ve soru bankaları da sürücü adaylarımızın sınavlara en iyi şekilde hazırlanabilmelerine imkân verir. Bostancı Sürücü Kursları içerinde en yüksek başarı oranına sahip kursumuz sayesinde yazılı sınavı rahatlıkla geçebilir, en yüksek puanlarla tek seferde yazılı sınavda başarı yakalayabilirsiniz.

Bostancı Sürücü Kursları Arasında En Güleryüzlü Eğitmenler

Ehliyet sahibi olmak için sadece yazılı sınavı geçmek yetmez. Sonrasında direksiyon sınavı adı verilen pratik sınavında da başarılı olmak gerekir. Bunun için Bostancı Sürücü Kursları arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan kursumuzda güler yüzlü eğitmenlerimiz adayları en iyi şekilde direksiyon sınavına hazırlamaktadır. Eğitmenlerimiz sınav gününe kadar düzenli olarak eğitim vermekte, aracın nasıl kullanılacağıyla birlikte trafikte nelere dikkat edileceği konusunda da eğitimler verilmektedir. Dersler sonunda da kursiyerlerimiz hem faal trafikte araç kullanabilecek hale gelmekte hem de direksiyon sınavını geçebilecek düzeye ulaşmaktadırlar.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.