Büyükçekmece Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiBüyükçekmece Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Büyükçekmece Sürücü Kursları

Büyükçekmece Sürücü Kursları
Trafiğe çıkmak için gerekli olan önemli bir belge olan ehliyet, yeterlilik belgesi olarak da bilinmektedir. Bireylerin kendi şahsi araçlarını trafiğe sokabilmeleri için ehliyet mutlaka gereklidir. Ehliyete sahip olmak ise MEB tarafından yapılan yazılı ve uygulamalı araç sınavının başarı ile tamamlanması gerekmektedir. İşte İstanbul’daki sürücü adaylarına sınava hazırlık eğitimleri de veren Büyükçekmece Sürücü Kursları hem yazılı hem de uygulamalı sınava yönelik eğitimler vermektedir. Öncelikle yazılı olarak sınıflarda trafik ve ilk yardım müfredatı anlatılmakta ve daha sonra ise uygulamalı araç sınavına yönelik pratik uygulamalar sürücü adaylarına yaptırılmaktadır.

B2 Ehliyeti Sınavına Yönelik Uygulamalar
Ülkemizde en çok kullanılan B tipi araç ehliyetleri, şahsi otomobilleri sürmeye yetki vermektedir. Özellikle yazılı sınavdan sonra uygulamalı sınavda adayların dikkat etmesi gereken birkaç önemli nokta bulunmakta olup Büyükçekmece Sürücü Kursları tarafından da bu hususlara dikkat edilmesi önerilmektedir:

· Araç kullanılmadan önce mutlaka aynalar kontrol edilmelidir.

· Vites ve El freni kontrol edilmelidir.

· Sinyal vermeye ve gerektiği yerde vites artırıp azaltılmasına önem verilmelidir.

· Araçtan inerken mutlaka ters el ile aynalardan kontrol edilerek kapı açılmalıdır. Bu ince detayların yanı sıra eğitmenlerin verdiği önerilere dikkat edilerek uygulamalı sınavın rahat bir şekilde geçilmesi beklenir.

Büyükçekmece Sürücü Kursları Paketleri
Trafikte ve kullanımda birçok araç bulunmakla birlikte bu araçlara yönelik farklı eğitimler verilmekte ve farklı sınavlar düzenlenmektedir. Bu sebeple de Büyükçekmece Sürücü Kursları olarak bu farklı araçları kullanacak olan sürücü adaylarına özel eğitmenler ve araçlar ile eğitimler verilmektedir. Bunun bir sonucu olarak ise araç türünden, aracın vites türüne göre çeşitli kriterler kapsamında kurslar ve kurs ücretleri belirlenmektedir. Sürücü adayları kullanmak istedikleri araçlara yönelik kursları alarak, özel araçlar ile ehliyet sınavına uzman kadromuz ile hazırlanmaktadır. En çok tercih edilen B tipi ehliyetlerden G tipi iş makinesi ehliyetlerine, D tipi otobüs ehliyeti sınıfından C tipi kamyon ehliyetlerine kadar tüm sınıflarda kolaylıkla eğitim alarak o aracın ehliyet sınavına hazırlanabilmektedir. Etkin sürüş teknikleri ile birlikte pratik kullanım ve püf noktaları ile aracın kullanımına yönelik tüm detay bilgiler uygulamalı olarak öğretilmektedir.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.