CADDE BOSTAN SÜRÜCÜ KURSLARI

  • Firma YetkilisiCadde Bostan Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

CADDE BOSTAN SÜRÜCÜ KURSLARI

 Bütün kurslarımız tam teşekküllü olup Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirtilen düzenlemeler ve yönetmeliklere uygun olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kurslarımız he konuda kursiyerlerine destek olmaktadır. Cadde Bostan Sürücü Kursları kursiyerinin trafik ve sürücülük konusunda aldığı eğitim ve bilgi seviyesinin maksimum olmasını hedeflemiştir. Kurslarımız kişin araç kullanmak için sahip olması gereken becerilerinin güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra kişinin kurallara uyma bilincinin ve isteğinin arttırılmasına destek vererek teşvik etmekteyiz. Kurslarımız kişinin araç sürme tarzı ve alışkanlıklarına varana kadar ilgilenir ve trafiğe alıştırır.

Hedeflerimiz

İşine canı gönülden bağlı eğitmenlerimiz, çalışkan kadrolarımız sayesinde başarılarımız katlanarak devam etmektedir. En temel amacımız bu başarı tablosunu bozmadan gelişen çağa yasalara göre ayak uydurup bir adım daha öteye taşımaya çalışmaktayız. Cadde Bostan Sürücü Kursları bir çok kursiyerini ilk seferde sınavları geçip hedeflerine kavuşmalarında büyük yardımcıları olmuştur. Ehliyetlerine kavuşan kursiyerlerimiz 02.04.2018 tarihinden itibaren sürücü belgelerini Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünden temin etmektedir.

Ehliyet Almak İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

İlk olarak  Cadde Bostan Sürücü Kurslarından seçiminizi yapmak ve almak istediğiniz ehliyet sınıfına göre gereken yaşı doldurmak.  Daha sonra yine ehliyet sınıfına göre deneyim gerektirmektedir. Eğitim düzeyi şartı da ehliyet almak için gerekmektedir. Kurslarımıza kayıt için giderken 1 adet biyometrik fotoğraf, kimlik kartınız, öğrenim düzeyini gösteren belge ve sağlık raporunuz yeterli olacaktır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.