Caferağa Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Kadıköy/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Caferağa Sürücü Kursları

Kadıköy Caferağa Sürücü Kursu Güvencesi
Sürücü olabilmek, araba kullanabilmek her 18 yaşını doldurmuş bireyin hakkıdır. Bu hakkı gerçekleştirebilmek için belirli şartların da sağlanması gerekmektedir. Bu şartlardan biri hatta ilki yolunuzun Kadıköy Caferağa Sürücü Kursları ile kesişmesini sağlamaktır. Siz bunu yaptığınız takdirde diğer şartları kurslarımızın sizler için olgunlaştırdığını göreceksiniz. Ehliyet sahibi olabilmek için öncelikle MEB tarafından belirlenmiş olan dersleri alarak yapılan sınavdan başarı ile geçebilmeniz gerekmektedir. Biz, tecrübeli öğretmenlerimize olan güvenimizle bilindiğimiz için bu aşama bizim için de sizin için de en kolay geçilecek aşama olacaktır. Derslerin çoğunlukla uygulamalı yapılmasına dikkat edilmektedir. İlk aşama geçildikten sonra ise başlanacak olan direksiyon eğitiminizde ise yapmanız gereken tek şey rahat olmanız, emniyet kemerinizi takmanız, kendinize ve bizlere güvenmenizdir. Ehliyet sahibi olmak aslında bu kadar kolay…

Ehliyet Sahibi Olmanın Kolay Yolu

Caferağa Sürücü Kursları bünyesinden A1, A2, B, C, D, E, F, H tipi ehliyetlerin tamamına sahip olabilirsiniz. Her ehliyet tipine uygun donanımlı araçlarımız ve tecrübeli öğreticilerimizle kursumuzda isteklerinize her zaman karşılık bulabilirsiniz. Ayrıca otomatik vites için de ehliyet alabileceğinizi unutmayın. İnternet sitemize yapacağınız ziyaretle evinizden de istediğiniz bilgiye ulaşabilme kolaylığımızdan yararlanın.

Ehliyette En Doğru Seçim

Hiçbir şey için geç olmadığını kendinize hatırlatın. Hangi yaş grubundan olursanız olun bizim sizlere sunduğumuz hizmet kalitesinin sabit olduğunu unutmayın. Şimdi gelirseniz uygun taksit fırsatlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.