Çengelköy Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Üsküdar/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Çengelköy Sürücü Kursları

Çengelköy Sürücü Kursları
Çengelköy Sürücü Kursları; Sürücü ehliyeti almak gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Bu zor sistemde adayların düzgün kadroyla birlikte bir kurs seçmeleri gerekmektedir. Uzman kadronun varlığıyla eğitimlerini daha akılda kalıcı ve pratik yöntemlerle almaktadırlar. Bu sektörde kazandırdığı başarılarıyla bilinen Üsküdar Çengelköy Sürücü Kursları profesyonel eğitmenleriyle ve güler yüzlü personelleriyle sizleri başarıya giden yolda yardımcınız olarak hizmetinizdedir. Kurslarımız sürücü adaylarımızın bizleri seçmesiyle onlara uzman kadromuzla birlikte gayet keyifli ve güven içinde eğitim almalarını sağlamaktadır.

Çengelköy Sürücü Kursu

Çengelköy Sürücü Kursu
Kurslarımızdaki Eğitim Sistemimiz ve Fiyatlarımız; Sürücü kurslarımızda derslerimiz teori ve uygulamalı olarak ayrılmaktadır. Çengelköy Sürücü Kursları İlk başta yazılı ehliyet sınavına gireceğiniz için buna dair teori derslerimiz bulunmaktadır. Direksiyon sınavınız için de sizler için direksiyon uygulama derslerimiz mevcuttur. İhtiyacınıza göre özellikle uygulama dersi için ders saatleri arttırılmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin yoğunluğuna bağlı olarak onların tercihlerine göre ayarlanabilen esnek gün ve ders saatleri de bulunmaktadır. Ücretlendirme konusunda da sizlere uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle her zaman yardımcı olmaktayız.

Çengelköy Ehliyet

Çengelköy Ehliyet
Sektördeki Farkımız; Sürücü adaylarımıza her konuda yardımcı olarak onların memnuniyetini sağlamak adına yenilikçi bakış açımızla çalışmaktayız. Güler yüzlülükle çalıştığımız bu ortamda teknolojik cihazlarla desteklediğimiz eğitimimiz sağladığı başarılarla kendi farkını ortaya koymaktadır. Sağladığımız güçlü eğitim ve adaylarımıza verdiğimiz güven ile onların sınav stresini düşürmekteyiz. Çengelköy Sürücü Kursları sizlerin başarıya ulaşmanız için uzman kadrosuyla beraber güven içinde ideal kaliteli eğitimi vererek hizmetinizdedir.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.