Feneryolu sürücü kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Kadıköy/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : surucukurslariliste[email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Nitelikli Sürücü Kursları
Ehliyet alma sürecini kolay ve başarılı bir şekilde atlatmak ancak kaliteli bir sürücü kursundan alınacak eğitim ile sağlanabilmektedir.Kadıköy Feneryolu sürücü kurslarıolarak biz, aradığınız kaliteyi size sunuyoruz. Eğitimli ve alanında uzman hocalarımız sizin için en doğru ve etkili şekilde verecekleri teorik dersleri görsel, yazılı unsurlarla birleştirerek anlaşılmasını kolaylaştırıyoruz. Ayrıcakursiyerlerimizi deneme testlerine tabii tutarak teorik sınav için yüksek başarıyı hedefliyoruz. Teorik derslerin ardından ise birebir uygulamalı sürüş eğitime geçiyoruz. Trafikkurallarının önemine dikkat çekerek aracın, diğer araçlarla olan ilişkisinin nasıl olması gerektiğini öğretiyoruz. İyi bir sürücü olmanız için gerekli bilgi ve donanımlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Bütün bu özelliklerimiz ile sektördeki diğer sürücü kursları arasından sıyrılıyoruz.

Sürücü Kurslarında Önemli Hususlar

Sürücü kurslarının her geçen gün çoğalması ile çok fazla seçenek ortaya çıkmıştır. Bunlar arasında iyi ve kaliteli hizmet veren kurumları bulmak için ayrı bir çaba sarf etmek gerekmektedir.Feneryolu sürücü kurslarıolarak en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Yüksek başarı oranlarımız ile diğer kurslar arasından hızla öne çıkmaktayız. En son model araçlarımızın kontrollerini ve bakımını düzenli olarak yaptırmaktayız. Uzman hocalarımız ise her zaman size en doğru ve güncel bilgileri sizlerle paylaşarak kaliteli bir sürücü olmanızı hedeflerler.

Uygun Fiyatlı Sürücü Kursları

Kaliteli eğitimi uygun fiyatla size ulaştırmak bizim için oldukça önemlidir. Artan maliyetlere aldırmaksızın sizin için en iyi hizmeti, uygun fiyatla sunuyoruz. Siz de sitemizde bulunan birçok sürücü kursunu inceleyerek sizin için en uygun olanı kurstan en ekonomik şekilde faydalanabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.