Ferhatpaşa Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiFerhatpaşa Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Ferhatpaşa Sürücü Kursları

Ferhatpaşa Sürücü Kursları
Ferhat Paşa Sürücü Kursları olarak verdiğimiz hizmetler karşısında aldığımız olumlu etkiler tesadüf eseri değildir. Bu büyük bir azmin ve arkası sıra gelen başarının sonucudur. Kurslarımız olarak en büyük hedefimiz ehliyet gibi önemli hizmeti kursiyerlerimize büyük bir titizlikle ve hep aynı özveriyle yapmaktadır. Kursiyerlerimize verdiğimiz hizmet Dünya kalite standartlarının üstünde olup, yeniliklere her zaman açığızdır. Her zaman öncü çizgisini bozmadan hep daha fazla başarı hedefi ile, kaliteli eğitmenlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Son model araçlar ile sıfırdan araba sürmeyi öğrenmek artık çok daha kolay. Bu kadar önemli bir olayı büyük bir ciddiyet ile kursiyerlerimize sunmaktayız. Kendimizi her yeni gün geliştiren çağın gereksinimlerini kurumsal kimlik ile birleştirerek ilerlemekteyiz.

Ferhatpaşa Sürücü Kursu

Kurslarımız diğer kurslardan farklı olup her zaman kursiyerini memnun eden ve herhangi bir mağduriyet yaşamaması için imkanlarını seferber etmektedir. Ferhat Paşa Sürücü Kursları sayesinde farkı her detayına varana kadar göreceksiniz. Kurslarımızın en büyük amaçlarından bir diğeri çalışan, kursiyer, araçlar konusundaki farkı gözler önüne sermektir.

Ferhatpaşa Ehliyet

Ferhatpaşa Ehliyet Başvuru İçin Şartlar Nelerdir?:Ferhat Paşa Sürücü Kursları insani değerlere sahip çıkarak, trafik kurallarını bilen, saygılı ve bilinçli sürücüler yetiştirmektedir. Peki sürücü olabilmek için gereken şartlar nelerdir? İlk olarak almak istediğimiz ehliyet sınıfına göre gereken yaşı doldurmak. Daha sonra yine ehliyet sınıfına göre deneyim gerekmektedir. Eğitim düzeyi şart da ehliyet almak için gereken şartlar arasında yer alır. Kurslarımıza kayıt için giderken 1 adet biyometrik fotoğraf, kimlik kartınız, öğrenim düzeyini gösteren belge ve sağlık raporu yeterli olacaktır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.