Göztepe Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Kadıköy/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Göztepe Sürücü Kursları

Kadıköy Göztepe Sürücü Kursları İle Nitelikli Sürücü Eğitimi Avantajı
Trafikteki yerinizi almanız için gerekli olan ehliyetinizi alacağınız sınavda başarılı olmak zannedildiği gibi kolay olmayabiliyor. Kalıcı olmayan ve yetersiz eğitimler daha sınav aşamasında hayal kırıklıklarına neden olabiliyor. Bu noktada kaliteli bir eğitim alabileceğiniz kurslar büyük önem arz ediyor. Kadıköy Göztepe sürücü kursları arasında bulunan kursumuzda,size bu kaliteli eğitimi alabileceğiniz imkânlar sunuyor ve kolay bir şekilde sınavı kazanarak ehliyet sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Göztepe Sürücü Kursu

Siz de yalnızca kitaplarda kalan teorik bilgiler ve dur kalk, ileri geriden ibaret bir direksiyon eğitimi istemiyorsanız doğru yerdesiniz! Göztepe sürücü kurslarıiçinde ilk sıralarda yer alan kursumuzda, size kitaplarda yer alan bilgileri sınavda başarılı olabileceğiniz ve günlük hayatta da kullanabileceğiniz şekliyle veriyoruz. Uzman sürücülerimizle de trafikte farklı durumlarda nasıl araba kullanmanız gerektiğine dair pratik yaptırarak gerçekçi bir sürüş deneyimiyle yine hem sınavda hem de gerçek hayatta doğru araba kullanımının nasıl olacağını öğretiyoruz. Tüm teknolojik imkânların kullanıldığı sınıflarımızda kalıcı öğrenmeyi destekliyor ve sınavda başarıyı garanti ediyoruz.

Göztepe Ehliyet

Yukarıda saymış olduğumuz bu nitelikli hizmetleri sizlere verirken kesinlikle astronomik ücretler de talep etmiyoruz. Güncel kurs ücretlerimizle ilgili bilgileri sitemizde bulabilir, eğitim tarihleri, gün ve saatleri gibi daha ayrıntılı bilgiler ve aklınıza takılan tüm sorularınız için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.