Hekimbaşı Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Ümraniye / İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Hekimbaşı Sürücü Kursları

Hekimbaşı Sürücü Kursları ile Ehliyet Sahibi Olmaya Hazırsınız!
Ülkemizde hemen hemen her genç, reşit olmayı ehliyet alabilmek için beklemektedir. Ehliyet sahibi olmada en alt yaş sınır 18 olup üst yaş sınırı bulunmamaktadır. Siz kendinizi ne zaman hazır hissederseniz ehliyet başvurusu yapabilirsiniz. Trafikte sürücü olarak adlandırılmak istiyorsanız öncelikli olarak bir ehliyet kursuna yazılmalısınız. Ehliyet kursuna kayıt yaptırmadan direksiyon sınavına girme şansınız yoktur. Şu an sürücü olmak istediğinize karar verdiniz, evinizden çıktınız ve Ümraniye Hekimbaşı Sürücü Kursları tabelası önünde durdunuz. İçeri buyurun sizlere detaylı bilgi verelim.

Hekimbaşı Sürücü Kursu

Kursumuz uzman eğitmenleri ve yenilenmiş kaynaklarıyla öncelikli olarak sizleri yazılı sınavdan geçirecek donanıma sahiptir. Sizlere ilkyardımdan trafik bilgisine, sürücü olarak karşınıza çıkabilecek herhangi bir olumsuzlukta müdahale edebilmeniz için temel bilgiler verilmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda tabi tutulacağınız sınavdan başarıyla geçerek uygulamalı direksiyon eğitiminize başlayabilirsiniz. Uygulama derslerimiz sizlere uygun zaman çizelgeleriyle belirlenmektedir. Eğitimlerimiz alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Bu yıla kadar en çok konuşulan ve tercih edilen sürücü kursu olmayı her alanda profesyonel olmamıza borçluyuz. Kursiyer memnuniyetini de yanımıza alarak sağlam adımlar atıyoruz.

Hekimbaşı Ehliyet

Hekimbaşı Sürücü Kursları ile tanıştığınız andan itibaren sizlerin işlerini kolaylaştırıyor gerekli evrak takibini bizzat yapıyoruz. Farklı kurumlara ödeyeceğiniz maliyetleri çok iyi biliyoruz ve kursumuzu bunları göz önüne alarak fiyatlandırıyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yüz yüze görüşme fırsatı yaratabilir, kalitemize şahit olabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.