İstiklal Sürücü Kursu

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Altunizade / ÜSKÜDAR
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

İstiklal Sürücü Kursu

Hedefi On İkiden Vurmak için İstiklal Kursları!
Ehliyet sahibi olabilmek için yapmanız gereken birkaç basit işlem vardır. Öncelikli olarak kendinizi hazır hissetmeniz ve kararlı olmanız gerekir. Sizleri cesaretlendirecek uzman kadromuz ile yanınızda olmaya adayız. Ümraniye İstiklal Sürücü Kursları ile hayallerinize kavuşma rahatlığınıza inanamayacaksınız. Son model araçlarımız, kafanıza tam uyuşan uzman öğreticilerimizle hobileriniz arasına arama kullanmayı da ekleyeceksiniz. Geçmişten bugünlere Ümraniye’de adımızdan sıkça bahsettirdik ve ilk tercih edilen sürücü kursu olmayı başardık. En çok tercih edilen kurs unvanımızla sayımıza sayılar katmak için buradayız. Çoğalıyoruz, başarıyoruz, hak ediyoruz.

İstiklal Sürücü Kursu

İstiklal Sürücü Kursları sizlere isterseniz manuel isterseniz otomatik vites ehliyet alabilmenizin imkanını sunuyor. Çoğu sürücü adayı manuel vitesle yapamayacağını düşündüğü için ehliyet sahibi olmaktan vazgeçiyor. Oysa otomatik vites donanımıyla araçlarımız kurslarımızda sizleri bekliyor. Uzman kadromuz, son model araçlarımız ve hiçbir zaman düşmeyen motivasyonumuzla gücümüze güç katıyoruz.

İstiklal Ehliyet

Uygulama derslerinizi öncelikli olarak uygulama alanlarında almaya başlayacak sonrasında ise akan trafikte eğitimlerinize devam edeceksiniz. Böylelikle uygulama sınavında geçmeniz gereken (iki araç arasına park etme, L park, sinyal, dur kalk vs.) aşamaların kolaylıkla üstesinden geleceksiniz. Kendinizi yetersiz gördüğünüz takdirde ders sayılarınızı çoğaltabilir, ders saatlerinizi esnetebiliriz. Uygun taksit imkanlarımız ve ödeme seçeneklerimizden haberdar olmak için lütfen bize ulaşın. Tanışalım. Beraber kazanalım. Bekliyoruz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.