Kısıklı Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Üsküdar/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Kısıklı Sürücü Kursları

Üsküdar Kısıklı Sürücü Kursları
Kısıklı Sürücü Kursları; Kısıklı’da faaliyet gösteren sürücü kursu, ehliyet sınavları dahil olmak üzere her sınıf aracın kullanımına yönelik de ders hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra sürücü adayları ile bire bir yol, sürüş ve direksiyon eğitimleri de yine Üsküdar Kısıklı sürücü kursları tarafından sunulan bir diğer hizmettir. Ehliyet sınavına yönelik derslerde adaylar hem motor, ilk yardım gibi teorik dersleri almakta hem de birebir sınav güzergahında sürüş eğitimi almaktadır. Bu sayede de sınavı kolaylıkla geçirmek mümkün olmaktadır.

Kısıklı Sürücü Kursu

Kısıklı Sürücü kursları en son müfredat ilk yardım motor, aksam, trafik kuralları öğrenci sayısı az sınıflarda öğretilmekte olup bunun yanında ekipman ve materyaller ile dersler görsel ve uygulamalı olarak desteklenmektedir. Ayrıca ehliyet sınavının ikinci kısmını oluşturan uygulama sınavında da adaylar sınavın olacağı güzergahta, yol ve trafik levhalarını iyi tanıyarak sürüş ve direksiyon eğitimi almaktadır. Bu da hem sınav öncesi heyecanı yatıştırmada hem de sınavın daha kolay geçilmesine katkı sağlamaktadır. Sürücü kursu olarak fark da buradan kaynaklanmakta olup çoğu sürücü kursunda bu şekilde bir yol izlenemeyebilir.

Kısıklı Ehliyet

Kısıklı Ehliyet:Kaliteli, Uygun Fiyat ve Etkin Öğretim; Sürücü kursunu tercih eden adaylar hem materyal hem de derslerde özel uygulamalar ile desteklenerek daha etkili bir sürüş alışkanlığını kazandırmak Kısıklı sürücü kursları tarafından benimsenen hedefler arasındadır. Aynı zamanda herkese uygun bir fiyat aralığında kaliteli eğitimler de sürücü kursunun sunduğu hizmetler arasındadır.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.