Kısıklı Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiKısıklı Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Kısıklı Sürücü Kursları

Üsküdar Kısıklı Sürücü Kursları
Kısıklı Sürücü Kursları; Kısıklı’da faaliyet gösteren sürücü kursu, ehliyet sınavları dahil olmak üzere her sınıf aracın kullanımına yönelik de ders hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra sürücü adayları ile bire bir yol, sürüş ve direksiyon eğitimleri de yine Üsküdar Kısıklı sürücü kursları tarafından sunulan bir diğer hizmettir. Ehliyet sınavına yönelik derslerde adaylar hem motor, ilk yardım gibi teorik dersleri almakta hem de birebir sınav güzergahında sürüş eğitimi almaktadır. Bu sayede de sınavı kolaylıkla geçirmek mümkün olmaktadır.

Kısıklı Sürücü Kursu

Kısıklı Sürücü kursları en son müfredat ilk yardım motor, aksam, trafik kuralları öğrenci sayısı az sınıflarda öğretilmekte olup bunun yanında ekipman ve materyaller ile dersler görsel ve uygulamalı olarak desteklenmektedir. Ayrıca ehliyet sınavının ikinci kısmını oluşturan uygulama sınavında da adaylar sınavın olacağı güzergahta, yol ve trafik levhalarını iyi tanıyarak sürüş ve direksiyon eğitimi almaktadır. Bu da hem sınav öncesi heyecanı yatıştırmada hem de sınavın daha kolay geçilmesine katkı sağlamaktadır. Sürücü kursu olarak fark da buradan kaynaklanmakta olup çoğu sürücü kursunda bu şekilde bir yol izlenemeyebilir.

Kısıklı Ehliyet

Kısıklı Ehliyet:Kaliteli, Uygun Fiyat ve Etkin Öğretim; Sürücü kursunu tercih eden adaylar hem materyal hem de derslerde özel uygulamalar ile desteklenerek daha etkili bir sürüş alışkanlığını kazandırmak Kısıklı sürücü kursları tarafından benimsenen hedefler arasındadır. Aynı zamanda herkese uygun bir fiyat aralığında kaliteli eğitimler de sürücü kursunun sunduğu hizmetler arasındadır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.