Levent Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Beşiktaş/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Levent Sürücü Kursları

Beşiktaş Levent Sürücü Kursları İle Bir Adım Önde
Ehliyet için gerekli olan zorunlu eğitimde Beşiktaş Levent sürücü kursları ile bir adım önde olacaksınız! Kurs arayışınızda gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz kursumuz sonunda, sadece sınavda değil, hayat boyu trafikte de başarılı birer sürücü olmanızı hedefliyoruz.

Levent Sürücü Kursu

Donanımlı birer sürücü olmanızı önemseyen kursumuz, sizlere en güncel ve nitelikli eğitimi sunuyor. Her branştan tecrübeli eğitmenlerimiz ile verdiğimiz teorik eğitim ve beraberinde alacağınız pratik direksiyon eğitimi ile ehliyet sınavında başarılı sonuçlar alacağınızı garanti ediyoruz. Teorik eğitim materyallerimiz, teknolojik sınıflarımız ve öğrenme aşamasındaki siz değerli adaylarımıza kullanım rahatlığı sağlayarak dersleri keyifli ve kalıcı hale getiren araçlarımız ile her türlü eğitim kaynağını sizlere sunuyoruz. Siz de bu nitelikli eğitimden faydalanmak ve sınavda başarılı olmanın yanı sıra iyi bir şoför olmak istiyorsanız en kısa sürede sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Levent Ehliyet

Levent sürücü kursları olarak kaliteli bir eğitim almanızı sağlarken, bütçenizi de düşünerek cazip fiyatlar ve sizleri zorlamayacak ödeme koşulları da sunuyoruz. Ayrıca günlük programınıza uygun bir eğitim takvimi sunarak zaman problemi yaşamamanızı da sağlıyoruz. Eğitim ücretleri, ödeme takvimi ile kurs tarihleri ve saatleriyle ilgili ayrıntılı bilgi almak için sitemizi ziyaret ederek iletişim formunu doldurabilir veya telefonlarımızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.