Ortaçeşme Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Beykoz/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Ortaçeşme Sürücü Kursları

Beykoz Ortaçeşme Sürücü Kursları
Sürücü kurslarına başvurmak istiyorsanız eğer detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Yaşadığınız semte kurs yerinin yakın olması, kurs fiyatları ve en önemlisi de uzman hocalardan oluşan bir kadro başlıca konulardan gelmektedir. Beykoz Ortaçeşme sürücü kursları sizlere kaliteli ve doğru hizmet vererek sizler için mükemmel bir tercih olacaktır.

Ortaçeşme Sürücü Kursu

Sizlerin iş veya okul saatlerinize dikkat ederek her sürücü adayımıza uygun bir şekilde ideal eğitimi sunmak adına program saatleri katılımcılarımıza göre planlanıp ayarlanmaktadır. Bu şekilde esnek saatler oluşturarak adaylarımızın rahatlığını sağlamaktayız. Sürücü adaylarımıza trafik kurallarını ve trafikte nasıl davranılması gerektiği ilk başlarda teorik olarak sonradan direksiyon dersleri şeklinde öğretilmektedir. Derslerimiz sizleri sıkılmasını engellemek amacıyla teknolojik araçlardan faydalanarak anlatılmaktadır.

Ortaçeşme Ehliyet

Ortaçeşme sürücü kursları güven ve huzurlu bir ortamda sizlerin keyifli dersler geçirmesini amaçlamaktadır. Sürücü adaylarımıza gereken eğitimi vermek adına profesyonel ekibimizle birlikte sevgi ve saygı çerçevesinde her zaman yardımcı olmaktayız. Aynı zamanda adaylarımız için ekonomik fiyat listesi oluşturarak farklı ödeme seçenekleriyle beraber tercih edilebilirliğimizi arttırmaktayız. Sizler için doğru adres olmak adına güncel trafik kurallarını ve direksiyon eğitimini ideal şekilde sizlere öğretmek için kaliteden asla ödün vermemekteyiz. Kurduğumuz sürücü kursumuz bir nevi aile sıcaklığında sizlerin ideal eğitimi alması için her zaman hizmetinizde olacaktır.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.