Sakızağacı Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Bakırköy/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Sakızağacı Sürücü Kursları

Bakırköy Sakızağacı Sürücü Kursları :Ehliyet almak istiyor ve hem uygun fiyatlı olmasını hem de kaliteli bir eğitimin kısa sürede verilmesini istiyorsanız Bakırköy Sakızağacı Sürücü Kursları tam da size göre. Teknolojik derslikleri, modern sunum teknikleri, profesyonel eğitimcileri ve ferah derslikleri ile ideal sürücü kursu eğitimini kursiyerlerimize ulaştırabilmekten gurur duymaktayız. Trafiğe çıktığınız zaman sadece bilgili ve araba kullanabilen sıradan birisi olmanızdan ziyade hem bilinçli hem de çevresine saygılı olgun bir birey olmanız mümkün. Sahip olduğunuz deneyim ve tecrübelerinizi olumluya kanalize edebilmeniz için kaliteli bir rehbere ihtiyaç duyuyorsanız da Sakızağacı Sürücü Kursları sizleri bekliyor. Sürücü kursumuzdaki dersleri aksatmanız veya kaçırmanız halinde ekibimiz tarafından belirlenen ek derslerle derslerden geri kalmamanızı ve kısa sürede hedefinize kavuşmanızı sağlıyoruz. Hem hafta içine göre ayarlanmış eğitimlerimizle hem de hafta sonuna ayarlanmış teorik ve pratik derslerimizle amacınıza ulaşmanız zamanınızı çok almayacak.

Sakızağacı Sürücü Kursu

Profesyonel Eğitmenlerimizle Sakızağacı Sürücü Kursu Farkı:Sürücü kursumuzda bulunan eğitmenlerimiz pratik ve teorik derslerde diğer kursiyerlerimizden geri kalmamanız için azami gayret göstermektedir. Aydınlık ve ferah dersliklerimizle siz kıymetli kursiyerlerimize ideal bir eğitim verebilmek için uzman ekibimizle sürekli olarak iyileştirme ve geliştirme prensibine göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sakızağacı Ehliyet

Sektörde yer alan sürücü kurları ile kıyaslandığında kursiyerlerinin bütçelerine göre fiyatlandırma yapan ve indirimlerde bulunan sürücü kursumuz, sizleri hayalinizi kurduğunuz ehliyetinize kavuşturmaktadır.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.