Turgutreis Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Esenler/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
  Whatsapp İletişim
  Firmayı ara
  Firmaya Mesaj Gönder

  Turgutreis Sürücü Kursları

  Sürücü Kurslarında Eğitimin Önemi:Bildiğiniz üzere ehliyet alabilmek için, biri teorik diğeri pratik olmak üzere iki sınav bulunmaktadır. Bu sınavlarda başarılı olmanın yolu da iyi bir eğitim almaktan geçmektedir. Kurumumuz teorik sınavlar için, özenle hazırlanmış deneme testlerinin yanında, daha önceki sınavlarda çıkmış sorular ve cevaplarını da siz kursiyerlere sunmaktadır. Ayrıca, gündelik hayatta sürücülerimize gerekli bilgiler de örnekleri ile birlikte kursiyerlerimize aktarılmaktadır. Bunun yanında, kursiyerlerimizi sürüş bilgilerine göre kategorize edip, hazırlanan kişiye özel teknikler ile pratik sınava hazırlamaktayız. Esenler Turgutreis sürücü kursları genelinde ön plana çıkmamızı da bu özel eğitim sitemimize borçluyuz. Kursumuzda hem teorik hem pratik sınavlara yapılan hazırlıklar neticesinde sadece sınavları geçmekle kalmayıp, ehliyet aldıktan sonra da güvenli bir sürüş keyfi çıkarmanız hedeflenmektedir.

  Turgutreis Sürücü Kursu

  Fiyatlandırmada Çeşitleme ile Daha Kazançlısınız:Hem teorik bilgi anlama ve kavrama hem de sürüş bilgisi konusunda her kursiyer birbirinden farklıdır. Bu nedenle herkes kursumuza gelerek kişiye özel fiyat tekliflerimizi öğrenebilir. Fiyatlar kişiye özel programlara göre değişkenlik göstereceği için, Turgutreis sürücü kursları içinde en uygun kişiye özel fiyatları bizde bulabilirsiniz.

  Turgutreis Sürücü Ehliyet

  Başarılı bir eğitim ve sınav aşamasından sonra ehliyeti almaya hak kazandığınız zaman dosyanızı yine biz takip ediyoruz. Tüm evraklarınızı hazırlayıp dosyanızı size öyle teslim ediyoruz. Yani ehliyetinizi cebinize koyana kadar her aşamada sizlerleyiz.

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.