Ulus Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Beşiktaş/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Ulus Sürücü Kursları

Beklediğiniz Sürücü Eğitimi Beşiktaş Sürücü Kurslarında:Ehliyet almaya karar verdiniz ancak size en uygun eğitimi verecek kurs merkezine karar veremiyor musunuz? Alacağınız eğitim sizi yalnızca sınava değil, hayatınız boyunca trafikte geçireceğiniz her ana hazırlasın mı istiyorsunuz? Güncel eğitim materyalleri ve işinde tecrübeli hocaları ile keyifli bir kurs ortamında eğitim almak mı istiyorsunuz? Üstelik tüm bunlara bütçenizi sarsmadan sahip olmayı mı düşünüyorsunuz? Bir sürücü kursunda aradığınız tüm bu özellikler, Beşiktaş Ulus sürücü kursları bünyesinde sizi bekliyor!

Ulus Sürücü Kursları

Her Yönüyle Cazip Kurs İmkânları:Ulus sürücü kursları size, kaliteli eğitim, nitelikli branş hocaları, güncel bilgiler içeren eğitim dokümanları ve uygulamalı eğitimi kolayca kavramayı sağlayan yapıdaki araçları ile her yönüyle cazip bir eğitim süreci vadediyor. Müfredata uygun ve güncel bilgilerden oluşan teorik eğitim programımızla beraber, direksiyon öğreticilerimizden alacağınız profesyonel sürüş teknikleri eğitimleri ile sınava ve sonrasına tamamen hazır olacak bir seviyeye ulaşacaksınız.

Ulus Sürücü Ehliyet

Uygun Fiyata Mükemmel Hizmet:Bahsetmiş olduğumuz tüm bu hizmetleri siz sürücü adaylarıyla uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Sizi ekonomik anlamda zor durumda bırakmadan ödeme yapma imkânı sağlayan sistemimizle kolayca ödeme imkânı sunuyoruz. Güncel fiyatlar ve diğer tüm ayrıntılar için web sitemizde bulunan mail adresimize e-posta gönderebilir, telefonla arayarak veya kursumuza gelmek suretiyle yüz yüze görüşerek detaylı bilgi alabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz. Sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.