Yeniköy Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiYeniköy Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • Telefon05525111434

Firma Hakkında

Yeniköy Sürücü Kursları

Sarıyer Yeniköy Sürücü Kursları; Sürücü kurslarımız, başta yeni sürücü adaylarına araç kullanımını öğrenmek, ehliyet sınavında başarılı olmalarına yardımcı olmak üzere araç kullanımına dair tüm hizmetleri Sarıyer Yeniköy sürücü kurları olarak sunmaktayız. Sürücü kurslarımızda her model araç ve her tip araç bulunmaktadır. Bu sebeple sadece B tipi değil diğer tüm ehliyet sınıflarına yönelik de profesyonel eğitimler verilmektedir. Kurslarımızda sıklıkla tercih edilen A sınıfı motosiklet, B sınıfı otomobil, C, D ve E sınıfına yönelik direksiyon ve teori dersleri verilmektedir.

Yeniköy Sürücü Kursu

Sarıyer Sürücü Kursumuz Kalitesi, Sarıyer Yeniköy’de faaliyet gösteren sürücü kursumuz her tip araç kullanıma göre alanında ayrı uzman eğitmenlerimiz tarafından direksiyon dersleri ile birlikte uygulama dersleri verilmektedir. Özellikle ehliyet sınavına yönelik uygulamalar bizzat ehliyet sınavının uygulandığı güzergahta adayların sürücü koltuğunda oturarak gerçekleşmektedir. Bu sayede hem sınavda heyecanın hem de güzergahın tam kavranması sağlanarak, sınavın daha kolay bir şekilde geçilmesi hedeflenmektedir.

Yeniköy Ehliyet

Uygun Fiyat Kaliteli Eğitim, Sürücü kurslarımızda her koşulda, yaz veya kış mevsimlerine uygun sürüş teknikleri ile öğretim yapılmaktadır. Bu alanda Yeniköy sürücü kursları otomatik ve düz vites seçenekleri ile sürüş dersleri sunmaktadır. Paket olarak sunulan derslerde en uygun fiyatlar adaylara sunulmakta olup son model araçlar, alanında uzman eğitim kadrosu, ile özel sürüş dersleri ile sürücü adaylarının en iyi şekilde araç kullanımını öğrenmesi ve fiyat kalite farkının azaltılması hedeflenmektedir.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.