Kozyatağı Sürücü Kursu

  • Firma YetkilisiKozyatağı Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Kozyatağı Sürücü Kursu

Kozyatağı Sürücü Kursları; Kişisel araçlar ulaşım konusunda bireylere çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Toplu taşıma araçlarında kalabalıklar içinde uzun süreli seyahatler yapmaktan yorulmuş kişiler, ehliyet alarak ulaşımlarını kendi araçları ile sağlamayı isteyebilirler. Bunun için yapılması gereken en önemli iş kaliteli bir sürücü kursu bularak ehliyet eğitimine başlamaktır. İstanbul Kozyatağı’nda direksiyon eğitimleri faaliyetine başlamış olan Kozyatağı süücü kursu olarak ehliyet sahibi olmak vatandaşlarımıza ehliyet kursu hizmeti veriyoruz. Trafik ve arabalar konusunda deneyim sahibi olan sürücü hocalarımız ile hem teorik bilgi hem de pratik uygulamalar ile ehliyetinize sorun yaşamadan ulaşabilmenizde sizlere yardımcı oluyoruz. Kurs saatlerimiz ve ücretlendirmeler için bizlere telefonla ulaşabilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Kozyatağı Sürücü Kursları

Ehliyet Alma Sürecinde İzlenmesi Gereken Yol ;İstanbul’daki sürücü kursları arasında öne çıkan Kozyatağı sürücü kursu kurumumuzda ehliyet alma sürecinde sizlere yol gösteriyoruz. Ehliyet almak isteyen bir kişi kursumuza gelerek kayıt işlemini tamamlayabilir. Daha sonra teorik bilgilerden oluşan ve sınava yönelik çalışmaların yapıldığı derslerimize katılarak trafik, sağlık bilgisi, motor bakımı ve arabalar ile ilgili her türlü bilgiyi edinebilir. Dersler tamamlandıktan sonra sürücü adayımız Millî Eğitim Bakanlığı tarafınca yapılan ehliyet yazılı sınavına kaydolmalıdır. Sınav kayıt işlemleri kurumumuz tarafından yapılmaktadır. Yazılı sınavdan yeterli puanı alan sürücü adaylarımız direksiyon eğitimlerine başlamaya hak kazanır. Direksiyon eğitimlerimizde sürücü öğretmenlerimiz adaylarımıza trafikte uygulama ağırlıklı olacak şekilde araba kullanmayı öğretir. Bundan sonra yapılan uygulamalı sınavda başarılı olan sürücü adayları ehliyet alabilir.

Kozyatağı Ehliyet

Sürücü eğitim kurumu Kozyatağı süücü kursu olarak her sınıftan ehliyet türü için eğitim vermekteyiz. Motosiklet sürücüsü olmak isteyen ve 18 yaşını tamamlamış adaylarımız A2 ehliyeti için kursumuza kaydolabilir. En çok başvurusu yapılan ehliyet türü olan B sınıfı, araba ile trafiğe çıkabilmek için gerekli olan ehliyet türüdür. Ayrıca B sınıfı ehliyet ile bazı kamyonet modelleri de kullanılabilir. Meslek olarak kamyon şoförlüğü ya da çekici operatörlüğü yapmak isteyen kişiler için C sınıfı ehliyet kursumuz açılmıştır. Bununla birlikte otobüs ve minibüs şoförü adayları için D sınıfı ehliyet derslerimiz vardır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorumlar (1)

  1. Adana Sürücü Kursları – Sürücü Kurslar diyorki:

    […] Sürücü Kursları; Adana kenti Çukurova bölgesinin en güzide adeta kalbi olarak kabul edilen bir kentidir. Ülkemizin en kalabalık nüfusa sahip olan […]

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.