Kocamustafapaşa Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Fatih/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Kocamustafapaşa Sürücü Kursları

Fatih Kocamustafapaşa Sürücü Kursları
Kocamustafapaşa Sürücü Kursları; Günümüz modern dünyasında taşıtlar bizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Taşıtları kullanarak kolaylıkla ulaşım sağlayabilir, ağır yükler ve yolcular taşıyabilir ve ticari işlerimizi kolaylıkla yapabilmekteyiz. Fakat motorlu taşıtları kullanabilmek için birtakım zorunluluklar yasal olarak mevcuttur. Öncelikle Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir sürücü kursundan bir takım teorik ve pratik dersler almanız gerekmektedir. Aldığınız derslerin sonucunda sınavlarda yeterli başarıyı elde etmeniz çok önemli ve gereklidir. Bu nedenle birçok sürücü adayı sınavları tek seferde geçip ehliyetlerini almak istemektedirler. Fatih Kocamustafapaşa Sürücü Kursları adı altında sizlere uygun fiyatla kaliteli hizmet vererek sizleri zorlu trafik koşullarına hazırlamaktayız.

Kocamustafapaşa Sürücü Kursları Ehliyet Sınıfları
Kusursuz hizmet parolasıyla işleyen kuruluşumuz müşteri memnuniyetinden taviz vermeyerek sürücü adaylarına profesyonel destek sunmaktadır. Kocamustafapaşa Sürücü Kursları hizmet verdiği ehliyet sınıflarını:

A sınıfı motorlar,
B1 sınıfı ATV motorlar,
B sınıfı otomobiller,
C sınıfı kamyonlar,
CE sınıfı tırlar,
D sınıfı otobüsler,
D1 sınıfı minibüsler,
F sınıfı traktörler,
G sınıfı iş makineleri olarak belirtmektedir.
Kocamustafapaşa Ehliyet
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sürücü kurslarımız son teknolojik ekipmanları tercih ederek öğreniminize en üst seviyede olumlu etkiyi amaçlamaktadırlar. Kocamustafapaşa Sürücü Kursları Hızla akan trafiğe uyum sağlayabilmeniz adına uygulamalı eğitimlere hassasiyetle yaklaşılmaktadır. Kaliteli bir eğitimin yanı sıra dersliklerimiz öğrenimiz sırasında konsantrasyonunuzu bozmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bizimle birlikte sürücü belgenizi tek seferde almak ve trafiğe alışmak artık zor değil. Size hizmet verebilmek için müracaatlarınızı beklemekteyiz

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.