Kocatepe Sürücü Kursları

Kocatepe Sürücü Kursları

Kocatepe Sürücü Kursları eğitim kalitesi, kurallara uygun ve son model hatchback araçları ile örnek teşkil ederken diğer tüm sürücü kurslarından farkını gözler önüne sermektedir. Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı sınav sistemine birebir uyumlu destekleyici kitaplarımız, dersliklerimizde verdiğimiz trafik ve çevre bilgisi, ilk yardım, motor ve araç teknikleri dersleri sayesinde daha somutlaştırarak öğretme imkanı sunmaktayız. Destekleyici simülasyonlar eğitimlerinin ardından kurslarımız araçla ve trafikle yavaş yavaş tanışmaktadır.

Kocatepe Sürücü Kursu

Eğitmenlerimiz, kursiyerlerimizi tam anlamıyla hazırlar ve sona doğru başarılı birer sürücü olmaya yardım etmektedir. Teorik olarak öğrenmesinin ne kadar faydalı olduğunu sabırsız kursiyerlerine anlatmaktadır. Teori olarak sağlam atılan temellerin ardından insan haklarına duyarlı, anlayışlı, trafik adabına göre hareket eden, trafik kurallarına dikkat eden ve pratik de de başarılı sürücüler trafikle buluşmaktadır. Koca Tepe Sürücü Kursları sizlere bu imkanları sunmaktadır.

Kocatepe Ehliyet

Kurslarımızı diğer kurslardan ayıran özellikler bulunmaktadır. Kursiyerlerini her zaman memnun eden, mağduriyet yasamaması için çabalayan Kocatepe Sürücü Kursları farkını gözler önüne sermiştir. Kurslarımız çalışan, kursiyer, araçlar konusundaki farkını da görmemek imkansızdır. Hedefimiz çizgimizi asla bozmadan hep daha duyarlı anlayışlı şoförler kazandırmaktır ve standartlarımızın altına düşmeyerek her daim yenilik peşinde koşmaktır. Bizleri tercih ederek farkındalıkları hissetmek elinizdedir. Bilinçli bireyler olmak için kaliteli eğitim önem teşkil eder.