Levazım Sürücü Kursları

Levazım Sürücü Kursları

Levazım Sürücü Kursları:Zaman içerisinde markalaşarak devleşen kurslarımızın namı günden güne duyuldukça talep artmaktadır. Talep artışına karşılık vererek bir çok semtte hizmet sunarak talepleri karşılamayı arzuladık. Sayılar arttıkça kalitemiz de artmalıydı ve bu bizim ilk hedefimizdi ve biz Levazım Sürücü Kurslarında olduğu gibi kalitemizden ödün vermedik.  Eğitim ahlakımız her zaman kursiyerlerimizi insani değerlere sahip çıkan, bilinçli ve duyarlı sürücüler yetiştirmektir. Sınav odaklı verdiğimiz eğitimlerde başarı oranlarımız çok yüksektir. İlk seferde başarı garantili eğitim vermekteyiz. Milli Eğitim Bakanlığı sınav sistemine birebir uyumlu sınav çizelgemiz bulunmaktadır.

Levazım Sürücü Kursu

İlk olarak Levazım Sürücü Kurslarına kayıt için almak istediğiniz ehliyet sınıfına göre gereken yaşı doldurmak.  Daha sonra yine ehliyet sınıfına göre deneyim gerektirmektedir. Eğitim düzeyi şartı da ehliyet almak için gerekmektedir. Kurslarımıza kayıt için giderken 1 adet biyometrik fotoğraf, kimlik kartınız, öğrenim düzeyini gösteren belge ve sağlık raporunuz yeterli olacaktır.

Levazım Ehliyet

Bakanlık yasalarına uygun verdiğimiz eğitim sayesinde Levazım Sürücü Kursu başarı oranları da maksimum seviyeye ulaşmaktadır. Derslerimize sınav uyumlu kitapçıklarımız ile başlamaktadır. Konusunda uzman hocalar tarafından trafik ve çevre bilgisi, ilk yardım bilgisi, motor ve araç teknikleri dersleri verilmektedir. Yazılı sınava tabi tutulan kursiyerler 70 puan üstü aldığı taktirde direksiyon derslerine girmeye başlar. Yasal hakları olan direksiyon derslerinin ardından kursiyerlerimiz direksiyon sınavına girmektedir.