Karadolap Sürücü Kursları

Karadolap Sürücü Kursları

Karadolap Sürücü Kursları; Bütün kurslarımız tam teşekküllü olup Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirtilen düzenlemeler ve yönetmeliklere uygun olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kurslarımız he konuda kursiyerlerine destek olmaktadır. Kara Dolap Sürücü Kursları kursiyerinin trafik ve sürücülük konusunda aldığı eğitim ve bilgi seviyesinin maksimum olmasını hedeflemiştir. Kurslarımız kişin araç kullanmak için sahip olması gereken becerilerinin güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra kişinin kurallara uyma bilincinin ve isteğinin arttırılmasına destek vererek teşvik etmekteyiz. Kurslarımız kişinin araç sürme tarzı ve alışkanlıklarına varana kadar ilgilenir ve trafiğe alıştırır.

Karadolap Sürücü Kursu

İşine canı gönülden bağlı eğitmenlerimiz, çalışkan kadrolarımız sayesinde başarılarımız katlanarak devam etmektedir. En temel amacımız bu başarı tablosunu bozmadan gelişen çağa yasalara göre ayak uydurup bir adım daha öteye taşımaya çalışmaktayız. Kara Dolap Sürücü Kursları bir çok kursiyerini ilk seferde sınavları geçip hedeflerine kavuşmalarında büyük yardımcıları olmuştur. Ehliyetlerine kavuşan kursiyerlerimiz 02.04.2018 tarihinden itibaren sürücü belgelerini Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünden temin etmektedir.

Karadolap Ehliyet Almak İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

İlk olarak Kara Dolap Sürücü Kurslarından seçiminizi yapmak ve almak istediğiniz ehliyet sınıfına göre gereken yaşı doldurmak. Daha sonra yine ehliyet sınıfına göre deneyim gerektirmektedir. Eğitim düzeyi şartı da ehliyet almak için gerekmektedir. Kurslarımıza kayıt için giderken 1 adet biyometrik fotoğraf, kimlik kartınız, öğrenim düzeyini gösteren belge ve sağlık raporunuz yeterli olacaktır.