Akyazı Sürücü Kursları

Anasayfa » Sürücü Kursları » Sakarya Sürücü Kursları » Akyazı Sürücü Kursları

Akyazı Sürücü Kursları

Akyazı Sürücü Kursları; Sakarya’nın Akyazı ilçesinde şeffaf ve kaliteden ödün vermeyen Sakarya Akyazı sürücü kursları olarak yenilikçi çalışma yapımızla ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin eğitimci ve pozitif stilimizden faydalanmasını amaçlayarak sürücü adaylarımıza yol göstermekteyiz. Öğretim kadromuzu daha iyi tanımaya özen göstermekle kalmayız, adaylarımızı da tanıyarak daha faydalı hizmet sunmak için çaba göstermekteyiz. Üstün performansı sürekli ılmak için kurslarımızı denetim altında tutmayı alışkanlık haline getirmiş bulunmaktayız. Kurslarımız sadece vermiş oldukları sürücü belgeleriyle değil trafik yaşamına saygılı ve duyarlı sürücüler yetiştirmiş olmanın haklı yaşamaktadırlar. Akyazı ilçesinde bulunan bütün kurslarımız Millî Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Akyazı Sürücü Kursu Farkı

Birbirlerinden başarılı ve etkili kurslarımız sizi trafiğin stresine hazırlamakla kalmayıp sizi trafik hayatıyla uyumlu olacak bir şekilde eğitim vermektedirler. Son model araçlar, teknikler ve metotlar takip etmekte ve her şey daha iyi öğrenmeniz için dizayn edilmektedir. Kaliteli eğitmen kadromuz ile birlikte adaylarımızın aktif trafikte zorlanmadan doğal şekilde araç kullanmalarını amaçlamaktayız.Akyazı sürücü kursları olarak trafiğin temel odağının insan davranışları olduğunun bilincinde olarak sürücü adaylarımıza yönelik trafik adabı dersine yüksek derecede önem vermekteyiz. Geçmiş dönem sorularının üzerinde durarak sizlere yüksek başarı elde etmeniz konusunda yardımcı olmaktayız. Üstü hizmetlerimizin yanı sıra psiko – teknik ve SRC belgelerini elde etmeniz konusunda uzman destek de sunmaktayız.

Akyazı Ehliyet Dersleri

Kaliteden ödün vermeyen Akyazı sürücü kursları olarak; Motor ve Araç Tekniği, Trafik ve Çevre, Trafik Adabı ve hayatta büyük önem taşımakta olan İlkyardım gibi dersleri sizlere sunmaktayız. Trafik dersimizin konularından bazıları; karayolu ile ilgili bilgiler, araçlar ile ilgili bilgiler, trafik polislerine ilişkin bilgiler, önemli kurallar ve yol çizgileri olarak belirtilebilir. Motor dersimizde motorların kaça ayrıldığı ve ne olduklarına yönelik bilgiler sunulmaktadır. Motorların yakıt ve ateşleme sistemleri hakkında bilgiler verilip yakıt tasarrufuna yönelik eğitimler de verilmektedir. Olası bir kaza anında kendinizin ve başka birisinin hayatını kurtarmak için ilkyardım dersi büyük önem taşımaktadır. İlkyardımın amacını, özellik ve sorumluluklarını bilmeniz sağlanmakta ve hayat kurtarmak için hata yapıp zarar vermemeniz hakkında bilgi sahibi olmanız amaçlanmaktadır. Birbirinden önemli hizmetler sunan sürücü kurslarımız trafiğe uyumlu sürücüler yetiştirerek ülkemize faydalı olmaktadır. Çalışanlarımız ve siz değerli müşterilerimiz ile birlikte değer yaratmaya devam etmekteyiz.

akyazi-surucu-kurslari