Arifiye Sürücü Kursları

Anasayfa » Sürücü Kursları » Sakarya Sürücü Kursları » Arifiye Sürücü Kursları

Arifiye Sürücü Kursları

 

Arifiye Sürücü Kursları; Ehliyet alabilmenin yolu iyi bir sürücü kursunun seçilmesinden geçmektedir. Son yıllarda yapılan düzenlemeyle ehliyet almak daha da müşkül duruma geldi. Haliyle seçim yapmak da zorlaştı. Sürücü kurslarımız uzman kadrosu ile sürücü adaylarını ehliyet sınavlarına hazırlıyor. Ehliyet almayı ya da ehliyetinizin sınıfını değiştirmek mi istiyorsunuz? Ya da direksiyon geliştirme dersleri mi almak istiyorsunuz? Arifiye’de kurulan kurlarımız hep yanınızda. Sadece arama yapmakla çok rahat ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Böylelikle size uygun kurslardan birini seçerek ehliyet sınavlarına girebilirsiniz.

 

Arifiye Sürücü Kursları başlığıyla arama yaptığınızda Sakarya Arifiye bölgemizde bulunan bütün sürücü kurslarımız hakkında bilgiyeulaşabilirsiniz. Geçmiş döneme ait çıkmış ehliyet sınavı, motor sınavı ve deneme sınavı sorularına ulaşabilirsiniz. Konumunuza en yakın kursun bilgisine ulaşabilir, iletişim bilgilerinden bizzat tercih ettiğiniz kursu arayıp daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Arifiye Sürücü Kursu

 

Arifiye Sürücü Kursu nun Verdiği Ehliyetler

Kuruluşlarımız, her türlü ehliyet çeşidi konusunda eğitim vermektedir. Hangi kursun hangi ehliyet sınıfını verdiğini rahatlıkla internette yaptığınız aramayla öğrenebilirsiniz.ArifiyeSürücü Kursları olarak genellikle aşağıda sıralanan ehliyet sınıfları için eğitim vermekteyiz.

  • ·A1, A2 ve A sınıfı motor ehliyeti,
  • ·B1 sınıfı motor türüne ait ehliyet,
  • ·B sınıfı otomobiller ve kamyonet ehliyeti,
  • C sınıfı kamyon tipi araçlar için verilen ehliyet,
  • ·CE sınıfı tır ehliyeti,
  • ·M sınıfı motorlu bisiklet ehliyeti,
  • ·G sınıfı iş makinesi ehliyeti.
  • ·D1 sınıfı minibüs kullanımına yönelik ehliyet,
  • ·F sınıfı traktör kullanımına yönelik verilen ehliyet,
  • ·D sınıfı otobüs ehliyeti,

Arifiye Ehliyet

 

Kurslarımız profesyonel ekiple size hizmet vermek için Arifiye ilçesi civarında kurulmuşlardır. Sitemizden size gerek fiyat gerek konum gerekse de kullanılan teknik derslerden size uygun olanı seçebilirsiniz. Eğitim kadromuz, yenilikçi ve kendilerini sürekli tazeleyen bir vizyona sahiptirler.Arifiye Sürücü Kursları,kendilerini tercih eden öğrencilerine uygulamalı ve pratikteki karşılaşabilecekleri her türlü sürüş tekniklerini öğretmektedirler.Arifiye’deki sürücü kurslarını araştırırken eğitmenlerimiz ve sınıflarımızın fiziksel ortamları hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

arifiye-surucu-k