Avcılar Sürücü Kursları

Anasayfa » Sürücü Kursları » İstanbul Sürücü Kursları » Avcılar Sürücü Kursları

Avcılar Sürücü Kursları

Avcılar Sürücü Kursları; Sürücü kursları arasındaki pek çok özel kurumun yer alıp hizmet sunduğu İstanbul Avcılar bölgesinde, hem çeşitliliğin hem de ulaşım olanaklarının göz önüne alınarak kayıt olabilmenize imkân sunan birçok ehliyet kursumuz bulunmaktadır. Kursumuzda sürücü adaylarının ilgilerini çekebilecek ve akılda kalma oranını arttırarak kursiyerlerimizin işlerini bir nebze kolaylaştırmak amacıyla dizayn ettiğimiz binalarda eğitimlerimizi sağlamaktayız. He kurs binamızın duvarlarında trafik işaretlerine, güncel müfredata uygun çıkmış sorulara yer veriyoruz. Ayrıca emniyet kemerinin kullanımına ve önemine vurgu yapan ifadelerde kurs binalarımızın duvarlarında yer almaktadır. Bu olanakların hepsiAvcılar Sürücü Kursuları genelinde bulunmaktadır.

Avcılar Sürücü Kursu Katılma Şartları

Avcılar Sürücü Kursları kursa katılmak isteyen her adaya katılma koşulları netlikle açıklamaktadır. Nedir bu şartlar? Her sürücü kursunda talep edildiği gibi ergin olmak temel şarttır. Yani 18 yaşını doldurmuş ve ilkokul mezunu olan her birey sürücü eğitimi kurslarında kursiyer olabilmektedir. Diploma fotokopilerini kurslarımıza teslim eden her kursiyerimizin kayıtları kesinleşecektir.

Ders saatleri, sınav takvimi gibi daha sonraki süreçte takip etmeniz gereken tüm detayları Avcılar Sürücü Kursu olarak idari kadromuz racılığıyla bilginize sunuyoruz. Bunun dışında sınav başvurularını sizin için takip ediyor, gerekli başvuruları adınıza gerçekleştiriyoruz. Profesyonel sürücülük eğitiminin adresi olarak bizler, siz kursiyerlerimizi mağdur etmemek adına tüm personelimiz ile koordineli olarak çalışıyoruz.

Avcılar Ehliyet

Eğitimlerimizde, kayıt olma aşamasında kursiyerlerimize vermiş olduğumuz çalışma kitaplarını kullanıyoruz. Kitapta yer alan bilgileri ve bunların dışında kitapların basım tarihinden sonra gelen en güncel değişiklikleri akıllı tahtalar ve projeksiyonlar kullanarak kursiyerlerimize anlatıyoruz. Teorik anlatım bittikten sonra yazılı sınava giren ve bu sınavlardan başarılı olmuş adaylarımız ile araç eğitimi için pratik uygulamalı eğitimlerimize başlıyoruz.

İlk olarak simülatör eğitimleri ile başlayacağımız sürücülük eğitimleri ile kursiyerlerimizi gerçek araç kullanabilmeleri için hem psikolojik hem bedenen hazırlıyoruz. Bu aşamada el, ayak, göz koordinesini geliştirmeye ve debriyaj, gaz, fren pedalları arasında ayaklarınızı verimli kullanabilmeyi öğretiyoruz. Simülatör eğitimlerinin tamamlanmasının ardından gerçek araçlarla sürüş deneyimini başlatıyoruz. Tüm eğitimlerin tamamlanmasının sonra, sürüşleri komisyon üyeleri tarafından denetime tabi tutulan kursiyerler geçer not aldıkları taktirde ehliyet almaya hak kazanıyorlar.

Avcılar Sürücü Kursları Tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’ nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermekte olan sürücü kursunuzu gelin daha iyi tanıtalım.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Sürücü Kursları Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kurslar, klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır

Avcılar Sürücü Kursları bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona almalıdır.

Son Model marka araçlar ile akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gayret sonucu sizin de bize katılıp “Bilinçli Sürücü bilinçli kurs” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

Ülkemizin maddi ve manevi büyük zararlar gördüğü trafik kazalarının en aza indirilmesi Sürücü Kurslarının başlattığı trafik eğitim seferberliği ile olacaktır.