Büyükçekmece Sürücü Kursları

Anasayfa » Sürücü Kursları » İstanbul Sürücü Kursları » Büyükçekmece Sürücü Kursları

Büyükçekmece Sürücü Kursları

Büyükçekmece Sürücü Kursları ;Büyükçekmece semtinin gözde sürücü kurslarına kolayca ulaşmak artık çok kolay. İkametinize yakın olan kursları size kestirme yoldan ulaşmış olacaksınız. Büyükçekmece Sürücü Kursları büyük bir kitleye hizmet vermektedir. Karar vermenize yardımcı olmak için seferber olduk. Kurslarımız gerek eğitim kalitesi olsun, gerek eğitmen başarısı olsun standart üstü performans sergilemektedir. Sizlere seçim imkanı sunarken aynı zaman da bizi tercih etmek için sebepleriniz de artacak. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı destekçi kitaplarımız ve sınıf ortamında verdiğimiz dersler sizi doğrudan sınava hazırlamaktadır.

Büyükçekmece Sürücü Kursu

Başvuru İçin Gerekli olan Şartlar

Kurslarımız insani değerlere sahip çıkarak ve kursiyerlerine bu insani değerleri en önemli kural olarak anlatarak trafik kurallarını bilen, saygılı ve bilinçli sürücüler yetiştirmekteyiz. Ehliyet almak için ilk olarak ehliyet grubuna göre istenilen yaşı doldurmak gerekir. Eğitim düzeyi şartı vardır ve en az ilk okul diploması istenmektedir. Büyükçekmece Sürücü Kurslarına gelirken yanınızda olması gerekenler:

  • Bir adet biyometrik fotoğraf
  • Kimlik kartınız
  • Öğrenim düzeyini gösteren belge
  • Sağlık raporu

 Büyükçekmece Ehliyet

Kayıt İşleminden Sonraki Süreç

Büyükçekmece Sürücü Kurslarına kayıt işleminde bulunduktan sonra ki adım belirlenen zamanlarda eğitime başlamaktır. Sınıf derslerinin ardından simülasyonun ardından direksiyon dersleri verilmeye başlanır.  Müfettiş eşliğinde yapılan direksiyon sınavından sonra eğer kursiyer sınavı başarıyla geçerse dosyası taktim edilir ve ehliyetini almaya hak kazanır.